Cz En

Agility jednotlivců

  1. Datum: 10. 09. 2017
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 34.24 5.52 V V
2 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.56 5.47 V V
3 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.65 5.02 V V
4 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 37.77 5.0 V V
5 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 39.01 4.84 V V
6 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 39.91 4.74 V V
7 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 40.25 4.7 V V
8 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 41.17 4.59 V V
9 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 41.6 4.54 V V
10 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 34.41 5.49 V V
11 095315 Klára Kokešová Roxy 1 0 0.0 5.0 36.13 5.23 V V
12 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 36.82 5.13 V V
13 047915 Kristýna Obstová Ruby 1 0 0.0 5.0 38.95 4.85 V V
14 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 1 0 0.0 5.0 39.54 4.78 V V
15 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 40.02 4.72 V V
16 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 40.68 4.65 V V
17 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 41.67 4.54 V V
18 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 1 0.0 5.0 42.81 4.41 V V
19 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 43.09 4.39 V V
20 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 1 0 0.0 5.0 43.22 4.37 V V
21 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 1 0.0 5.0 44.46 4.25 V V
22 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 1 0 0.0 5.0 45.87 4.12 V V
23 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 2 0 0.0 10.0 34.85 5.42 VD VD
24 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 2 0 0.0 10.0 35.94 5.26 VD VD
25 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.0 10.0 36.22 5.22 VD VD
26 017115 Adéla Maršálková Míša 2 0 0.0 10.0 38.19 4.95 VD VD
27 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 2 0 0.0 10.0 38.72 4.88 VD VD
28 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 1 1 0.0 10.0 40.49 4.67 VD VD
29 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář 2 0 0.0 10.0 40.6 4.66 VD VD
30 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 1 0.0 10.0 41.48 4.56 VD VD
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS