Cz En

Jumping 1 L

  1. Datum: 23. 09. 2017
  2. Závod: Zdobín - Velká zvičinská
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062015 Michaela Táflová Lady 0 0 0.0 0.0 32.99 4.85
2 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 0 0.0 0.0 34.21 4.68
3 032215 Šárka Nikitinová Face to Face Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 35.64 4.49
4 Monika Marciniak Awesome Wild One Mystique Regni 0 0 0.0 0.0 36.05 4.44
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 36.21 4.42
6 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 36.38 4.4
7 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 34.76 4.6
8 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 1 0 0.0 5.0 35.53 4.5
9 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 1 0 0.0 5.0 37.73 4.24
10 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 1 0.0 5.0 38.08 4.2
11 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková 1 0 0.0 5.0 38.38 4.17
12 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 1 0 0.0 5.0 38.86 4.12
13 092014 Kateřina Pšeničková Ben 0 1 3.63 8.63 44.63 3.59
14 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 1 4.85 9.85 45.85 3.49
15 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 1 0.0 10.0 36.41 4.39
16 Beata Banaszak Masza Nikki Double Vsion 2 0 0.0 10.0 37.56 4.26
17 010214 Pavla Šteflová Dasty 1 1 0.0 10.0 39.59 4.04
18 009615 Alena Šubrtová Ricky 0 1 5.11 10.11 46.11 3.47
19 006212 Jaroslava Juranová Sindy 2 0 2.35 12.35 43.35 3.69
20 Marta Klityńska ALTER EGO Meeganius 0 1 11.07 16.07 52.07 3.07
21 009314 Barbora Vondrová Andy brown bear Berlinetta 1 1 9.37 19.37 50.37 3.18
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Monika Marciniak Actively Fly Of Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001016 Barbora Poživilová Axwell typhoon Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081015 Eva Arnoštová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Irena Kempinska ONYX Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063914 Radka Starostová Ashia Jane ´s Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001812 Jaroslava Vítová Mia Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE de Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS