Cz En

Agility S

  1. Datum: 28. 09. 2017
  2. Závod: Děčín - O Pohár města Děčína
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 36.81 4.94
2 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 38.66 4.71
3 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 40.74 4.47
4 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 41.16 4.42
5 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 0.0 0.0 42.13 4.32
6 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 44.69 4.07
7 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 48.7 3.74
8 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 0.0 0.0 49.41 3.68
9 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 0.0 0.0 54.26 3.35
10 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce 0 0 1.96 1.96 57.96 3.14
11 039213 Karolina Šonská Zora 0 1 0.0 5.0 36.4 5.0
12 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun 1 0 0.0 5.0 39.43 4.62
13 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 0 0.0 5.0 47.18 3.86
14 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 1 0.0 5.0 47.3 3.85
15 012616 Barbora Vlachová Micra 1 0 0.0 5.0 49.69 3.66
16 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 1 0.0 5.0 52.91 3.44
17 023116 Kristýna Opavová Teddy 0 0 8.18 8.18 64.18 2.84
18 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 2 0 0.0 10.0 39.29 4.63
19 058614 Renata Michajličenková Kiki 1 1 0.0 10.0 53.17 3.42
20 076616 Jana Chundeláková Jenny 2 1 0.0 15.0 49.66 3.66
21 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 2 1 0.0 15.0 50.03 3.64
22 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 3 0 0.0 15.0 54.71 3.33
23 024217 Milena Fejfarová Lilly 0 1 15.19 20.19 71.19 2.56
24 043617 Simona Mezerová Jack 1 0 16.95 21.95 72.95 2.49
25 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty 3 1 7.74 27.74 63.74 2.86
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087015 Jana Chundeláková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018315 Irena Vosáhlová Fran Finne Shadow white de Pepa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Springer Indie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS