Cz En

Agility open L

  1. Datum: 01. 10. 2017
  2. Závod: Plzeň - Memoriál Jolany Troppové
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 35.22 4.4
2 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 35.33 4.39
3 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.49 4.25
4 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 38.29 4.05
5 091716 Jana Kalinová Bella Regina Canum 0 0 0.0 0.0 38.37 4.04
6 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.32 0.32 39.32 3.94
7 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 1.43 1.43 40.43 3.83
8 078814 Patricia Beran Amy 1 0 0.0 5.0 33.29 4.66
9 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 33.44 4.64
10 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja 1 0 0.0 5.0 33.86 4.58
11 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 33.98 4.56
12 049012 Kateřina Mertová Amy 0 1 0.37 5.37 39.37 3.94
13 059313 Markéta Černá Nella 0 1 1.67 6.67 40.67 3.81
14 043413 Radek Vandra Lucy 2 0 0.0 10.0 35.25 4.4
15 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 36.07 4.3
16 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers 1 1 0.0 10.0 37.83 4.1
17 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 2 0 0.0 10.0 37.94 4.09
18 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 2 0 3.39 13.39 42.39 3.66
19 039614 Jakub Morgenstern Vilda 2 0 3.89 13.89 42.89 3.61
20 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 3 0 0.0 15.0 31.95 4.85
21 007514 Hana Kolářová Thomas 3 0 0.0 15.0 37.65 4.12
22 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 17.48 17.48 56.48 2.74
23 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 3 1 0.0 20.0 34.94 4.44
24 037115 Dana Holíková Nessie 2 2 1.09 21.09 40.09 3.87
25 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa 3 1 3.4 23.4 42.4 3.66
26 027217 Sarah Mottlová Asaliy Amelior Rhoderick Sodar 3 1 3.55 23.55 42.55 3.64
27 035016 Alena Čechurová Alois 3 0 10.45 25.45 49.45 3.13
28 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 3 1 7.2 27.2 46.2 3.35
29 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí 3 1 12.24 32.24 51.24 3.02
DIS 007317 Renata Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031617 Hana Kolářová Tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031016 Hana Kopalová Animace Lerbynn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 099115 Kateřina Maříková Felicity Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052417 Eva Šlesingerová Bee Gees Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038715 Veronika Kyselová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013016 Sarah Mottlová Dolce & Gabbana Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS