Cz En

AGILITY

  1. Datum: 15. 10. 2017
  2. Závod: Beroun - Jack Honey Cup I.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 31.83 5.22 V V
2 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 0 0 0.0 0.0 31.88 5.21 V V
3 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 32.98 5.03 V V
4 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.37 4.97 V V
5 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 33.38 4.97 V V
6 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 33.73 4.92 V V
7 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 39.09 4.25 V V
8 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 40.43 4.11 V V
9 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 30.43 5.46 V V
10 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 30.74 5.4 V V
11 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 31.11 5.34 V V
12 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 31.18 5.32 V V
13 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 1 0 0.0 5.0 31.63 5.25 V V
14 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 32.08 5.17 V V
15 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 33.26 4.99 V V
16 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 34.6 4.8 V V
17 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 0.0 5.0 37.46 4.43 V V
18 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 34.02 4.88 VD VD
19 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 1 0.0 10.0 34.6 4.8 VD VD
20 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 35.72 4.65 VD VD
21 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 1 0.0 10.0 38.45 4.32 VD VD
22 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 1 0.0 10.0 39.0 4.26 VD VD
23 033317 Miloslav Mastný Vita Gulden Land 1 1 0.0 10.0 41.38 4.01 VD VD
24 024015 Barbara Lehrmundová Rebeca 0 1 8.0 12.92 49.92 3.33 VD VD
25 030716 Natálie Kohoutová Kerrick Kogito Easter 3 0 0.0 15.0 37.09 4.48 VD VD
26 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 2 1 0.0 15.0 37.57 4.42 VD VD
27 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 2 2 0.0 20.0 39.46 4.21 D D
28 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline 0 1 20.0 24.68 61.68 2.69 D D
DIS 080916 Barbara Lehrmundová Arrow Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083116 Veronika Dohnanská Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034417 Kateřina Kůrková Caccao In Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013514 Kateřina Kůrková Jiga Boo Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS