Cz En

JUMPING

  1. Datum: 15. 10. 2017
  2. Závod: Beroun - Jack Honey Cup I.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 133.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 26.44 5.03 V V
2 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 27.14 4.9 V V
3 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.21 4.89 V V
4 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 27.28 4.88 V V
5 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 27.74 4.79 V V
6 034417 Kateřina Kůrková Caccao In Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 28.04 4.74 V V
7 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 29.59 4.49 V V
8 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 31.04 4.28 V V
9 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 0 0 1.0 0.75 32.75 4.06 V V
10 013514 Kateřina Kůrková Jiga Boo Koryfej 0 0 3.0 2.89 34.89 3.81 V V
11 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 25.77 5.16 V V
12 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 26.44 5.03 V V
13 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 1 0.0 5.0 28.46 4.67 V V
14 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 28.47 4.67 V V
15 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 1 0 0.0 5.0 29.39 4.53 V V
16 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 1 0.0 5.0 31.71 4.19 V V
17 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 0 1 3.0 8.01 35.01 3.8 VD VD
18 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 1 0.0 10.0 28.13 4.73 VD VD
19 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 3 0 0.0 15.0 28.2 4.72 VD VD
20 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe 1 2 6.0 20.89 37.89 3.51 D D
21 033317 Miloslav Mastný Vita Gulden Land 5 0 0.0 25.0 29.94 4.44 D D
22 024015 Barbara Lehrmundová Rebeca 1 2 23.0 37.78 54.78 2.43 BO BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083116 Veronika Dohnanská Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030716 Natálie Kohoutová Kerrick Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080916 Barbara Lehrmundová Arrow Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS