Cz En

JUMPING

  1. Datum: 10. 08. 2017
  2. Závod: Klatovy - 3. Agilitění u Klatov
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 5.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
2 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 31.2 4.49
8 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 1 0 15.8 20.8 51.8 2.7
12 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 27.22 5.14
16 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet 4 1 0.0 25.0 30.1 4.65
19 035016 Alena Čechurová Alois 0 2 6.43 16.43 42.43 3.3
22 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx 1 0 0.0 5.0 34.78 4.03
24 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 7.79 7.79 43.79 3.2
25 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 25.07 5.58
28 096214 Jan Odvody Dalka od PČR 1 2 2.03 17.03 38.03 3.68
30 052215 Ivan Pospíšil Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 25.76 5.43
35 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 2 22.24 32.24 58.24 2.4
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063814 Veronika Kadlecová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051816 Jaroslava Lukešová Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013016 Sarah Mottlová Dolce & Gabbana Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083415 Markéta Polívková Lara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087016 Daniela Svobodová Tyler Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033317 Miloslav Mastný Vita Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057915 Beáta Žemličková Abet Bacchus Bordó DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021217 Renata Vilikovská Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066212 Milena Čechurová Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038615 Kateřina Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018414 Lucie Masná Donnie Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011416 Monika Pláničková Flíček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS