Cz En

Agility I M

  1. Datum: 02. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Diviš, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 38.61 4.95
2 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 38.98 4.9
3 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.06 0.06 41.06 4.65
4 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 2.13 2.13 43.13 4.43
5 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 36.61 5.22
6 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 36.65 5.21
7 Veronika Herendy (HU) Utopia of the South Star 1 0 0.81 5.81 41.81 4.57
8 Lucia Dobríková (SK) Buddy 0 0 5.9 5.9 46.9 4.07
9 076409 Lenka Sack Psycho 0 0 6.46 6.46 47.46 4.02
10 052110 Radovan Liška Flash Black od Růžové vily 0 0 8.12 8.12 49.12 3.89
11 Pavol Vakonič (SK) Vivien Viva Hunderlov 1 0 4.15 9.15 45.15 4.23
12 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 2 0 0.0 10.0 36.38 5.25
13 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 2 0 0.0 10.0 38.32 4.98
14 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 1 3.24 13.24 44.24 4.32
15 056708 Ivana Francová Klea 1 0 10.3 15.3 51.3 3.72
16 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 1 10.46 15.46 51.46 3.71
17 Andrea Szabó (HU) Helka Chankazz 1 1 9.09 19.09 50.09 3.81
18 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 2 1 5.69 20.69 46.69 4.09
19 Kriszitina Kabai (DE) Crazy Rio von der Haunimühle 1 1 11.04 21.04 52.04 3.67
20 050907 Renáta Mojžíšková Bary 1 2 17.11 32.11 58.11 3.29
DIS Miriama Antalová (SK) Beautiful Beast Divoky Sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006607 Alena Divišová A3Ch Abby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszcak (PL) EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009809 Lucie Orbanová Babu z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040808 Petr Pupík Tim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005910 Jana Raczová Borgi Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Kränzl (AT) A Little Zoe of Austrian Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031109 Jana Frydrychová Bad Girl Darja Na Kováni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007010 Ivana Kysová Terezka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Hauser (AT) Bessy von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050808 Tereza Ťuláková Čipi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031507 Bohumil Skupina Elma Astako DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032808 Martina Šuterová Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS