Cz En

Agility I L

  1. Datum: 02. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Diviš, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Stefan Zaleschak (AT) Dina vom Lacaunehof 0 0 0.0 0.0 35.95 5.31
2 Susanne Novak (AT) Mawlch Minn 0 0 0.0 0.0 36.37 5.25
3 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.95 0.95 40.95 4.66
4 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 1.48 1.48 41.48 4.6
5 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 1.5 1.5 41.5 4.6
6 Caroline Pisa (AT) Frederic of Pinewood Country 0 0 3.37 3.37 43.37 4.4
7 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 38.03 5.02
8 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 38.12 5.01
9 Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill 1 0 0.0 5.0 38.79 4.92
10 Pálma Horváth (HU) Rednalf Olive 1 0 1.22 6.22 41.22 4.63
11 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 1.73 6.73 41.73 4.58
12 Ekaterina Leonova (RU) Adel Edzhil Queen 1 0 1.74 6.74 41.74 4.58
13 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 0 1.86 6.86 41.86 4.56
14 008507 Slávka Podmolová Puma z Hückelovy vily 1 0 2.87 7.87 42.87 4.46
15 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 1 2.99 7.99 42.99 4.44
16 Irenne Enna (AT) Mexx of Magic Borders 0 1 4.59 9.59 44.59 4.28
17 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 2 0 0.0 10.0 39.01 4.9
18 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 7.67 12.67 47.67 4.01
19 Ján Kelbel (SK) Fezz Easternboy Black Chevers 2 0 3.14 13.14 43.14 4.43
20 033604 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen 2 0 4.41 14.41 44.41 4.3
21 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 3 0 0.75 15.75 40.75 4.69
22 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 2 1 0.89 15.89 40.89 4.67
23 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 0 2 6.65 16.65 46.65 4.09
24 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 14.13 19.13 54.13 3.53
25 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 2 1 4.19 19.19 44.19 4.32
26 036005 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla 4 0 0.0 20.0 39.79 4.8
27 Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua 4 0 0.15 20.15 40.15 4.76
28 Sabrina Hauser (AT) Victory of Jennifer`s Bonfire 2 0 10.17 20.17 50.17 3.81
29 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 1 0 15.8 20.8 55.8 3.42
30 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 2 0 11.6 21.6 51.6 3.7
31 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel 4 0 2.33 22.33 42.33 4.51
32 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 2 2.44 22.44 42.44 4.5
33 Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer´s Bonfire 2 1 8.43 23.43 48.43 3.94
34 Dalius Stradzas (AT) Uni of Magic Border 2 1 8.68 23.68 48.68 3.92
35 Manfred Mösinger (AT) Ciska von den Schwefelgeistern 2 1 8.94 23.94 48.94 3.9
36 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 1 1 14.54 24.54 54.54 3.5
37 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 1 2.18 27.18 42.18 4.53
38 Sabrine Enna (AT) Comebyanaway Top Choice 2 2 16.91 36.91 56.91 3.36
39 Monika Neubauer (AT) Gwen von first hemp of devil brook 4 1 15.55 40.55 55.55 3.44
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Juhásová (SK) Angelic rajecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ekaterina Leonova (RU) Nafani Tornado de Taffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Niccoleta Pleskot (AT) Akani von den gelben Teufeln DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maria Tomilova (RU) Maeglin Habile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nika Kosáčová (SK) I´m Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová (SK) BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041407 Šárka Seemannová Simply Sarah Nice of you to come bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christina Brunner (AT) Lock-Eye Clown DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manuela Curin (AT) Lennox-Luis vom grünen Tann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Irenne Enna (AT) Quidditch of Jennifer´s Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hans Fried (AT) Nirvana of Jennifer`s Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Lad topdog of Beechgrove DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Klein (AT) Aireen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Klein (AT) Sean of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cszaba Korán (HU) Absolute Amazing Chaconne Macleod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Kränzl (AT) Bel Amy of Nazgûl Border's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helene Mandl-Mösinger (AT) Lucky Luke vom grünen Tann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helene Mandl-Mösinger (AT) Devil of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anna Plenk (AT) A little Momo of Lightningborder DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alexandra Putz (AT) Silvester von Jennifers Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Schachenhofer (AT) Kim of Magic Border's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Markéta Lovaszová (SK) Clair Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Juhászová (SK) Barchello bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Susanne Novak (AT) Balu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Claudia Rasch (AT) Lightspeed Evening Sky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lucia Tomovičová (SK) Alan ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Erna Valciukiene (LT) Maeglin Giah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helmut Paulik (AT) Beautiful Lane of Annies Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nicolleta Pleskot (AT) Levin vom grünen Tann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Raimonda Raizyte-Mikulskiene (LT) Aiden JIM Bawean’s Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Markéta Lovaszová (SK) Artur Border Town DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sarolta Marton (AT) Mawlch Bud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Schachenhofer (AT) Benyo of Nazgûl Border's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simone Ullrich Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Andreas Zukal (AT) Kisses all over dinky di dutch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Irene Enna (AT) Bon Jovi of Austrian Starlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Hauser (AT) Crazy Calvin of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lina Nemajuanite (LT) Sai Anyksciu vynas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christian Wöss (AT) Luke of Magic Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helena Potfajová (SK) Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simone Ullrich Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manfred Mösinger (AT) I am Angel van de Duvetorre DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzanna Lada (PL) Nice of you to Come Bye One by One DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manuela Curin (AT) Chamu vom Hause Gürtler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040409 Jesika Jurečková Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS