Cz En

Agility II L

  1. Datum: 02. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Graber, Rolf (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 0 0 0.0 0.0 33.11 5.13
2 Krisztina Kabai (DE) Fleece Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 34.0 5.0
3 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.43 4.94
4 Roman Klein (AT) Aireen 0 0 0.0 0.0 34.57 4.92
5 Andreas Zukal (AT) Kisses all over dinky di dutch 0 0 0.0 0.0 34.6 4.91
6 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.11 4.84
7 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.17 4.83
8 Ekaterina Leonova (RU) Adel Edzhil Queen 0 0 0.0 0.0 35.36 4.81
9 Erna Valciukiene (LT) Maeglin Giah 0 0 0.0 0.0 35.39 4.8
10 Alexandra Putz (AT) Silvester von Jennifers Bonfire 0 0 0.0 0.0 35.61 4.77
11 Anna Plenk (AT) A little Momo of Lightningborder 0 0 0.0 0.0 35.84 4.74
12 Sabrina Kränzl (AT) Bel Amy of Nazgûl Border's 0 0 0.0 0.0 35.88 4.74
13 Claudia Rasch (AT) Lightspeed Evening Sky 0 0 0.0 0.0 37.43 4.54
14 Pálma Horváth (HU) Rednalf Olive 0 0 0.0 0.0 37.55 4.53
15 Susanne Novak (AT) Balu 0 0 0.0 0.0 38.0 4.47
16 Sonja Schachenhofer (AT) Kim of Magic Border's 0 0 0.0 0.0 38.02 4.47
17 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 38.66 4.4
18 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 0 0 0.0 0.0 39.46 4.31
19 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 39.74 4.28
20 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.12 0.12 40.12 4.24
21 Markéta Lovaszová (SK) Artur Border Town 0 0 1.84 1.84 41.84 4.06
22 Stefan Zaleschak (AT) Dina vom Lacaunehof 1 0 0.0 5.0 33.87 5.02
23 Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua 1 0 0.0 5.0 34.62 4.91
24 Cszaba Korán (HU) Absolute Amazing Chaconne Macleod 1 0 0.0 5.0 35.64 4.77
25 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 36.22 4.69
26 Christian Wöss (AT) Luke of Magic Borders 1 0 0.0 5.0 36.37 4.67
27 Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer´s Bonfire 1 0 0.0 5.0 36.39 4.67
28 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 0 0.0 5.0 36.62 4.64
29 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 37.0 4.59
30 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.78 4.5
31 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel 1 0 0.0 5.0 38.06 4.47
32 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 38.5 4.42
33 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 1 0.0 5.0 38.85 4.38
34 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 1 0.0 5.0 38.97 4.36
35 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 39.7 4.28
36 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 39.76 4.28
37 Hans Fried (AT) Nirvana of Jennifer`s Bonfire 0 1 0.0 5.0 39.8 4.27
38 040409 Jesika Jurečková Ejmy 1 0 0.76 5.76 40.76 4.17
39 Sabrina Hauser (AT) Crazy Calvin of Nazgul Borders 0 1 0.87 5.87 40.87 4.16
40 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 0 1.35 6.35 41.35 4.11
41 Jana Juhászová (SK) Barchello bambabibi 0 1 4.32 9.32 44.32 3.84
42 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 33.51 5.07
43 036005 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla 2 0 0.0 10.0 35.38 4.8
44 Dalius Stradzas (AT) Uni of Magic Border 2 0 0.0 10.0 36.36 4.68
45 Niccoleta Pleskot (AT) Akani von den gelben Teufeln 2 0 0.0 10.0 37.24 4.56
46 Manuela Curin (AT) Lennox-Luis vom grünen Tann 2 0 0.0 10.0 38.77 4.38
47 Simone Ullrich Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers 1 1 0.0 10.0 39.67 4.29
48 Irenne Enna (AT) Mexx of Magic Borders 1 1 1.61 11.61 41.61 4.09
49 008507 Slávka Podmolová Puma z Hückelovy vily 1 1 2.13 12.13 42.13 4.04
50 Irenne Enna (AT) Quidditch of Jennifer´s Bonfire 1 1 2.65 12.65 42.65 3.99
51 Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill 2 0 2.73 12.73 42.73 3.98
52 Simone Ullrich Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire 1 1 3.15 13.15 43.15 3.94
53 Lina Nemajuanite (LT) Sai Anyksciu vynas 1 0 8.38 13.38 48.38 3.51
54 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 1 0 8.79 13.79 48.79 3.48
55 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 1 1 3.83 13.83 43.83 3.88
56 Sabrina Hauser (AT) Victory of Jennifer`s Bonfire 1 1 4.63 14.63 44.63 3.81
57 Nika Kosáčová (SK) I´m Black Chevers 3 0 0.0 15.0 37.36 4.55
58 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 38.01 4.47
59 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 3 0 0.06 15.06 40.06 4.24
60 Ján Kelbel (SK) Fezz Easternboy Black Chevers 3 0 1.83 16.83 41.83 4.06
61 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 4 0 0.0 20.0 37.64 4.52
62 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 4 0 0.0 20.0 37.69 4.51
63 033604 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen 2 1 5.32 20.32 45.32 3.75
64 Markéta Lovaszová (SK) Clair Biely Tesák 2 1 6.08 21.08 46.08 3.69
65 Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace 2 1 15.77 30.77 55.77 3.05
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrine Enna (AT) Comebyanaway Top Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Juhásová (SK) Angelic rajecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ekaterina Leonova (RU) Nafani Tornado de Taffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maria Tomilova (RU) Maeglin Habile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzanna Lada (PL) Nice of you to Come Bye One by One DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová (SK) BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lucia Tomovičová (SK) Alan ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christina Brunner (AT) Lock-Eye Clown DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Lad topdog of Beechgrove DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Klein (AT) Sean of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helene Mandl-Mösinger (AT) Lucky Luke vom grünen Tann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Monika Neubauer (AT) Gwen von first hemp of devil brook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Susanne Novak (AT) Mawlch Minn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helmut Paulik (AT) Beautiful Lane of Annies Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nicolleta Pleskot (AT) Levin vom grünen Tann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helena Potfajová (SK) Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Schachenhofer (AT) Benyo of Nazgûl Border's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manuela Curin (AT) Chamu vom Hause Gürtler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manfred Mösinger (AT) I am Angel van de Duvetorre DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Caroline Pisa (AT) Frederic of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helene Mandl-Mösinger (AT) Devil of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manfred Mösinger (AT) Ciska von den Schwefelgeistern DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Raimonda Raizyte-Mikulskiene (LT) Aiden JIM Bawean’s Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS