Cz En

Jumping 2 Medium

  1. Datum: 04. 11. 2017
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 25.14 5.65 V V
2 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 25.57 5.55 V V
3 039014 Ivana Čapková Angel Jack Zahrada dětí 0 0 0.0 0.0 25.96 5.47 V V
4 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 25.98 5.47 V V
5 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 27.36 5.19 V V
6 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 27.56 5.15 V V
8 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 27.96 5.08 V V
9 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 29.12 4.88 V V
10 010616 Lucie Brilová Best Mondeo 0 0 0.0 0.0 29.19 4.86 V V
11 Tokaruk Krystyna Garshii Kiralytanyai 0 1 0.0 5.0 30.21 4.7 V V
12 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 1 0 0.0 5.0 30.3 4.69 V V
13 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer 0 0 6.0 6.09 38.09 3.73 VD VD
14 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 2 0 0.0 10.0 25.11 5.66 VD VD
15 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 1 0.0 10.0 29.6 4.8 VD VD
16 056612 Květuše Stratilová Beau Bohemia Modrá perla 0 0 10.0 10.48 42.48 3.34 VD VD
DIS 001112 Michaela Mrázková A3Ch Dorica de la Amorrada Mágica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066616 Petra Čapková Elza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025917 Markéta Vondráčková Ultra Sonic Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000612 Gabriela Vlachová Bobina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS