Cz En

Jumping I M

  1. Datum: 02. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 30.24 5.46
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 30.89 5.34
3 Kriszitina Kabai (DE) Crazy Rio von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 31.47 5.24
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.94 5.17
5 050808 Tereza Ťuláková Čipi 0 0 0.0 0.0 31.97 5.16
6 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.01 5.15
7 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 32.45 5.08
7 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 32.45 5.08
8 Sabrina Hauser (AT) Bessy von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 32.52 5.07
9 Veronika Herendy (HU) Utopia of the South Star 0 0 0.0 0.0 33.73 4.89
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 33.83 4.88
11 009809 Lucie Orbanová Babu z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.46 4.79
12 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 34.5 4.78
13 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady 0 0 0.0 0.0 37.07 4.45
14 Sabrina Kränzl (AT) A Little Zoe of Austrian Diamonds 0 0 0.0 0.0 37.26 4.43
15 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 37.86 4.36
16 Lucia Dobríková (SK) Buddy 0 0 0.0 0.0 39.02 4.23
17 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 40.18 4.11
18 056708 Ivana Francová Klea 0 0 0.0 0.0 40.82 4.04
19 Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib 1 0 0.0 5.0 31.97 5.16
20 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 1 0 0.0 5.0 34.14 4.83
21 Pavol Vakonič (SK) Vivien Viva Hunderlov 1 0 0.0 5.0 35.11 4.7
22 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 0 1 0.0 5.0 36.31 4.54
23 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 1 0.0 5.0 36.7 4.5
24 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 1 0.0 5.0 38.09 4.33
25 052110 Radovan Liška Flash Black od Růžové vily 0 1 0.0 5.0 41.31 3.99
26 032808 Martina Šuterová Bety 0 1 0.0 5.0 43.54 3.79
27 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 2 0 0.0 10.0 33.52 4.92
28 005910 Jana Raczová Borgi Moravské srdce 0 2 0.0 10.0 40.53 4.07
29 031507 Bohumil Skupina Elma Astako 0 2 0.75 10.75 45.75 3.61
30 007010 Ivana Kysová Terezka 0 2 1.95 11.95 46.95 3.51
DIS Miriama Antalová (SK) Beautiful Beast Divoky Sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031109 Jana Frydrychová Bad Girl Darja Na Kováni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050907 Renáta Mojžíšková Bary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040808 Petr Pupík Tim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Andrea Szabó (HU) Helka Chankazz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszcak (PL) EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS