Cz En

Agility III M

  1. Datum: 03. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 36.73 4.9
2 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.4 4.69
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.05 4.61
4 Kriszitina Kabai (DE) Crazy Rio von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 39.25 4.59
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 40.49 4.45
6 Veronika Herendy (HU) Utopia of the South Star 0 0 0.0 0.0 43.43 4.14
7 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 46.03 3.91
8 Lucia Dobríková (SK) Buddy 0 0 0.0 0.0 48.03 3.75
9 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 49.62 3.63
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 41.32 4.36
11 005910 Jana Raczová Borgi Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 47.22 3.81
12 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 48.87 3.68
13 056708 Ivana Francová Klea 0 1 0.0 5.0 50.28 3.58
14 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady 0 1 0.0 5.0 51.23 3.51
15 031507 Bohumil Skupina Elma Astako 1 0 0.0 5.0 53.57 3.36
16 006607 Alena Divišová A3Ch Abby 0 1 0.0 5.0 54.33 3.31
17 050808 Tereza Ťuláková Čipi 2 0 0.0 10.0 38.53 4.67
18 Pavol Vakonič (SK) Vivien Viva Hunderlov 2 0 0.0 10.0 40.89 4.4
19 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 3 0 0.0 15.0 43.69 4.12
20 Miriama Antalová (SK) Beautiful Beast Divoky Sen 3 0 0.0 15.0 47.14 3.82
21 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 8 0 0.0 40.0 39.88 4.51
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009809 Lucie Orbanová Babu z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040808 Petr Pupík Tim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Andrea Szabó (HU) Helka Chankazz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052110 Radovan Liška Flash Black od Růžové vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszcak (PL) EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007010 Ivana Kysová Terezka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS