Cz En

Agility III L

  1. Datum: 03. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Stefan Zaleschak (AT) Dina vom Lacaunehof 0 0 0.0 0.0 36.0 5.0
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.03 5.0
3 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 36.06 4.99
4 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 0 0 0.0 0.0 36.08 4.99
5 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 0 0 0.0 0.0 38.86 4.63
6 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 42.54 4.23
7 040409 Jesika Jurečková Ejmy 0 0 0.0 0.0 43.13 4.17
8 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 0.0 0.0 43.56 4.13
9 Jana Juhásová (SK) Angelic rajecký kopec 0 0 0.0 0.0 47.36 3.8
10 Anna Plenk (AT) A little Momo of Lightningborder 1 0 0.0 5.0 37.55 4.79
11 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 39.01 4.61
12 Cszaba Korán (HU) Absolute Amazing Chaconne Macleod 1 0 0.0 5.0 39.05 4.61
13 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 1 0 0.0 5.0 39.97 4.5
14 Hans Fried (AT) Nirvana of Jennifer`s Bonfire 1 0 0.0 5.0 40.05 4.49
15 Monika Neubauer (AT) Gwen von first hemp of devil brook 1 0 0.0 5.0 40.12 4.49
16 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 1 0 0.0 5.0 40.16 4.48
17 Susanne Novak (AT) Balu 1 0 0.0 5.0 40.52 4.44
18 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 41.23 4.37
19 Ekaterina Leonova (RU) Adel Edzhil Queen 1 0 0.0 5.0 41.79 4.31
20 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 42.33 4.25
21 Christina Brunner (AT) Lock-Eye Clown 0 1 0.0 5.0 42.44 4.24
22 Sabrina Hauser (AT) Victory of Jennifer`s Bonfire 1 0 0.0 5.0 42.51 4.23
23 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.0 5.0 42.82 4.2
24 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 42.91 4.19
25 Jana Juhászová (SK) Barchello bambabibi 1 0 0.0 5.0 43.91 4.1
26 Manuela Curin (AT) Lennox-Luis vom grünen Tann 0 1 0.0 5.0 44.62 4.03
27 Markéta Lovaszová (SK) Artur Border Town 1 0 0.0 5.0 45.91 3.92
28 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 46.77 3.85
29 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 1 0 0.0 5.0 51.53 3.49
30 Lina Nemajuanite (LT) Sai Anyksciu vynas 0 1 0.0 5.0 52.65 3.42
31 Helmut Paulik (AT) Beautiful Lane of Annies Paradise 2 0 0.0 10.0 36.77 4.9
32 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 2 0 0.0 10.0 40.35 4.46
33 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 41.37 4.35
34 Susanne Novak (AT) Mawlch Minn 1 1 0.0 10.0 41.69 4.32
35 Maria Tomilova (RU) Maeglin Habile 1 1 0.0 10.0 41.8 4.31
36 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill 2 0 0.0 10.0 45.13 3.99
37 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 2 0.0 10.0 48.52 3.71
38 006308 Jana Zvonková Sarah 2 0 0.0 10.0 49.1 3.67
39 Erna Valciukiene (LT) Maeglin Giah 1 2 0.0 15.0 42.1 4.28
40 014509 Hana Honsová Oskar 2 1 0.0 15.0 44.78 4.02
41 Andreas Zukal (AT) Kisses all over dinky di dutch 1 2 0.0 15.0 47.84 3.76
42 Sabrina Hauser (AT) Crazy Calvin of Nazgul Borders 4 0 0.0 20.0 40.81 4.41
43 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 1 0.0 25.0 42.24 4.26
44 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 5 2 0.0 35.0 45.37 3.97
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manuela Curin (AT) Chamu vom Hause Gürtler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Markéta Lovaszová (SK) Clair Biely Tesák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Raimonda Raizyte-Mikulskiene (LT) Aiden JIM Bawean’s Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christian Wöss (AT) Luke of Magic Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nika Kosáčová (SK) I´m Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzanna Lada (PL) Nice of you to Come Bye One by One DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008507 Slávka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041407 Šárka Seemannová Simply Sarah Nice of you to come bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033604 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ján Kelbel (SK) Fezz Easternboy Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Klein (AT) Aireen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Klein (AT) Sean of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Caroline Pisa (AT) Frederic of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nicolleta Pleskot (AT) Levin vom grünen Tann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer´s Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simone Ullrich Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simone Ullrich Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036005 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ekaterina Leonova (RU) Nafani Tornado de Taffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dalius Stradzas (AT) Uni of Magic Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová (SK) BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Claudia Rasch (AT) Lightspeed Evening Sky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krisztina Kabai (DE) Fleece Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helena Potfajová (SK) Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Lad topdog of Beechgrove DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alexandra Putz (AT) Silvester von Jennifers Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Manfred Mösinger (AT) I am Angel van de Duvetorre DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lucia Tomovičová (SK) Alan ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Niccoleta Pleskot (AT) Akani von den gelben Teufeln DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS