Cz En

Jumping II L

  1. Datum: 03. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Diviš, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 51.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 0 0 0.0 0.0 29.44 5.6
2 Susanne Novak (AT) Mawlch Minn 0 0 0.0 0.0 33.61 4.91
3 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 0.0 0.0 33.81 4.88
4 Roman Klein (AT) Sean of Jennifer's Bonfire 0 0 0.0 0.0 34.0 4.85
5 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 1.01 1.01 35.01 4.71
6 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 1.16 1.16 35.16 4.69
7 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 3.04 3.04 37.04 4.45
8 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill 0 0 4.48 4.48 38.48 4.29
9 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 0 4.79 4.79 38.79 4.25
10 Ekaterina Leonova (RU) Adel Edzhil Queen 1 0 0.0 5.0 31.57 5.23
11 Stefan Zaleschak (AT) Dina vom Lacaunehof 1 0 0.0 5.0 32.19 5.13
12 Helmut Paulik (AT) Beautiful Lane of Annies Paradise 0 1 0.0 5.0 32.31 5.11
13 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.14 5.14 34.14 4.83
14 Roman Klein (AT) Aireen 0 1 0.66 5.66 34.66 4.76
15 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 1 0 0.94 5.94 34.94 4.72
16 040409 Jesika Jurečková Ejmy 1 0 1.33 6.33 35.33 4.67
17 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 1.44 6.44 35.44 4.66
18 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 1 0 1.49 6.49 35.49 4.65
19 Alexandra Putz (AT) Silvester von Jennifers Bonfire 1 0 1.57 6.57 35.57 4.64
20 Jana Juhászová (SK) Barchello bambabibi 1 0 2.17 7.17 36.17 4.56
21 006308 Jana Zvonková Sarah 0 1 2.79 7.79 36.79 4.48
22 Jana Juhásová (SK) Angelic rajecký kopec 1 0 4.27 9.27 38.27 4.31
23 036005 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla 2 0 0.0 10.0 33.52 4.92
24 008907 Eva Knapková Megy 0 0 10.29 10.29 44.29 3.73
25 Markéta Lovaszová (SK) Artur Border Town 1 0 5.71 10.71 39.71 4.16
26 Anna Plenk (AT) A little Momo of Lightningborder 1 1 0.73 10.73 34.73 4.75
27 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 1 7.14 12.14 41.14 4.01
28 Markéta Lovaszová (SK) Clair Biely Tesák 0 1 8.0 13.0 42.0 3.93
29 Maria Tomilova (RU) Maeglin Habile 1 0 8.76 13.76 42.76 3.86
30 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands 4 1 9.0 34.0 43.0 3.84
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Hauser (AT) Crazy Calvin of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ekaterina Leonova (RU) Nafani Tornado de Taffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lina Nemajuanite (LT) Sai Anyksciu vynas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Niccoleta Pleskot (AT) Akani von den gelben Teufeln DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Raimonda Raizyte-Mikulskiene (LT) Aiden JIM Bawean’s Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dalius Stradzas (AT) Uni of Magic Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christian Wöss (AT) Luke of Magic Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nika Kosáčová (SK) I´m Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Susanne Novak (AT) Balu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová (SK) BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008507 Slávka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033604 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lucia Tomovičová (SK) Alan ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Erna Valciukiene (LT) Maeglin Giah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christina Brunner (AT) Lock-Eye Clown DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krisztina Kabai (DE) Fleece Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ján Kelbel (SK) Fezz Easternboy Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cszaba Korán (HU) Absolute Amazing Chaconne Macleod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Caroline Pisa (AT) Frederic of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helena Potfajová (SK) Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS