Cz En

I. zkouška LA3

  1. Datum: 17. 11. 2017
  2. Závod: Beroun - Listopadové zkoušky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 33.12 4.98 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.68 4.9 V V
3 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 34.74 4.75 V V
4 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 0 0 0.0 0.0 36.03 4.58 V V
5 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 40.73 4.05 V V
6 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 34.57 4.77 V V
7 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.57 4.51 V V
8 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball 1 0 0.0 5.0 36.64 4.5 V V
9 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 1 0 0.0 5.0 38.25 4.31 V V
10 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.94 4.24 V V
11 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 2.77 7.77 43.77 3.77 VD VD
12 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark 2 0 0.0 10.0 34.21 4.82 VD VD
13 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 1 1 5.39 15.39 46.39 3.56 VD VD
14 022516 Monika Svatošová Goldie 1 1 6.2 16.2 47.2 3.5 D D
15 063812 Ivana Vošahlíková Angie 5 0 0.0 25.0 37.77 4.37 D D
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO