Cz En

I. zkouška LA3

  1. Datum: 18. 11. 2017
  2. Závod: Beroun - Listopadové zkoušky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 44.9 4.45 V V
2 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 0 0 0.0 0.0 50.19 3.98 V V
3 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 51.07 3.92 V V
4 022516 Monika Svatošová Goldie 0 0 0.0 0.0 52.05 3.84 V V
5 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 39.53 5.06 V V
6 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.07 4.64 V V
7 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 44.29 4.52 V V
8 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 46.96 4.26 V V
9 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 1 0 0.0 5.0 47.91 4.17 V V
10 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 48.04 4.16 V V
11 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark 2 0 0.0 10.0 40.87 4.89 VD VD
12 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 2 0 0.0 10.0 41.57 4.81 VD VD
13 043612 Michaela Nováková Daisy 2 0 1.43 11.43 54.43 3.67 VD VD
14 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 3 1 0.0 20.0 46.7 4.28 D D
15 063812 Ivana Vošahlíková Angie 4 0 0.0 20.0 48.35 4.14 D D
16 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 6 0 5.29 35.29 58.29 3.43 BO BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO