Cz En

Agility L

  1. Datum: 09. 07. 2011
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 32.46 4.99
2 006709 Klára Manychová Banny Norje 0 0 0.0 0.0 33.14 4.89
3 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.32 4.72
4 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 30.93 5.24
5 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 33.72 4.8
6 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 34.52 4.69
7 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 1 0.0 5.0 35.21 4.6
8 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 35.68 4.54
9 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 36.08 4.49
10 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 0 1 0.0 5.0 38.09 4.25
11 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 38.86 4.17
12 028711 Šárka Mohoutová Bella 0 1 0.0 5.0 39.82 4.07
13 016310 Ivana Vlasáková Anthony Bohemian Oak 0 1 0.0 5.0 40.25 4.02
14 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash 0 0 6.14 6.14 50.14 3.23
15 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 9.85 9.85 53.85 3.01
16 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 1 0.0 15.0 36.19 4.48
17 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 1 2 0.0 15.0 40.87 3.96
18 021108 Markéta Korintová Vega Blue Liza´s Border 2 1 0.24 15.24 44.24 3.66
19 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých 0 2 8.54 18.54 52.54 3.08
20 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia 4 0 0.0 20.0 34.77 4.66
21 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 3 1 0.0 20.0 37.01 4.38
22 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 2 5.75 20.75 49.75 3.26
23 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky 1 0 19.25 24.25 63.25 2.56
24 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 3 1 6.68 26.68 50.68 3.2
DIS 024611 Petra Chalupníčková Neo Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021008 Michaela Bakrlíková Anique Cathy Bohemia Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047410 Martin Kalva Black Belle Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035110 Jana Pacovská Joko Ono zur Riegelfeste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joanna Kaminska Zefira la Unika Black ENERGIZER DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037810 Barbora Samková Black & White Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS