Cz En

Jumping L

  1. Datum: 09. 07. 2011
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 34.73 4.95
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 35.43 4.85
3 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 35.93 4.79
4 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 36.35 4.73
5 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 37.71 4.56
6 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 37.78 4.55
7 009105 David Merta Simir 0 0 0.0 0.0 40.33 4.26
8 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 0 0 0.0 0.0 43.41 3.96
9 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 0 0 2.06 2.06 46.06 3.73
10 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 33.96 5.06
11 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 34.21 5.03
12 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.03 4.91
13 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 35.6 4.83
14 Joanna Kaminska Zefira la Unika Black ENERGIZER 1 0 0.0 5.0 36.43 4.72
15 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 37.54 4.58
16 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 39.76 4.33
17 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 1 0 0.0 5.0 40.68 4.23
18 016310 Ivana Vlasáková Anthony Bohemian Oak 0 1 0.0 5.0 41.86 4.11
19 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 42.27 4.07
20 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 0.0 5.0 43.12 3.99
21 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 0 1 0.0 5.0 43.22 3.98
22 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 1 0 1.37 6.37 45.37 3.79
23 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 32.79 5.25
24 006709 Klára Manychová Banny Norje 2 0 0.0 10.0 35.15 4.89
25 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 1 0.0 10.0 38.79 4.43
26 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 2 0 0.0 10.0 41.22 4.17
27 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 1 1 0.0 10.0 42.61 4.04
28 047410 Martin Kalva Black Belle Devon Exe 1 0 5.57 10.57 49.57 3.47
29 021108 Markéta Korintová Vega Blue Liza´s Border 3 0 0.0 15.0 41.37 4.16
30 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 1 5.41 15.41 49.41 3.48
31 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých 0 2 5.42 15.42 49.42 3.48
32 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 1 2 1.42 16.42 45.42 3.79
33 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 1 11.53 16.53 55.53 3.1
34 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 1 0.0 20.0 38.45 4.47
35 035110 Jana Pacovská Joko Ono zur Riegelfeste 1 1 10.46 20.46 54.46 3.16
36 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 2 2 1.49 21.49 45.49 3.78
DIS 024611 Petra Chalupníčková Neo Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021008 Michaela Bakrlíková Anique Cathy Bohemia Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037810 Barbora Pulpánová Black & White Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028711 Šárka Mohoutová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS