Cz En

1. zkouška LA3

  1. Datum: 10. 12. 2017
  2. Závod: Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 34.35 5.01 V V
2 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.64 4.83 V V
3 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 36.87 4.67 V V
4 044615 Sabina Göckertová Bree 0 0 0.0 0.0 41.84 4.11 V V
5 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 42.58 4.04 V V
6 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 1 0 0.0 5.0 41.47 4.15 V V
7 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 43.29 3.97 V V
8 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 5.87 5.87 50.87 3.38 V V
9 048015 Barbora Vlachová Mája 2 0 0.0 10.0 40.33 4.26 VD VD
10 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 40.85 4.21 VD VD
11 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 41.03 4.19 VD VD
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022516 Monika Svatošová Goldie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO