Cz En

JUMPING 2 L

  1. Datum: 10. 12. 2017
  2. Závod: Mladé Buky - Adventní jumpingy
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 32.56 4.61
2 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 32.64 4.6
3 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 33.78 4.44
4 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 33.83 4.43
5 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 34.63 4.33
6 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 35.22 4.26
7 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.85 0.85 37.85 3.96
8 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene 0 0 2.12 2.12 39.12 3.83
9 073216 Jana Mikešová Connie 0 0 3.56 3.56 40.56 3.7
10 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 31.45 4.77
11 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 1 0 0.0 5.0 31.9 4.7
12 016217 Lucie Jirmanová Dan 1 0 0.0 5.0 34.48 4.35
13 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 1 0.0 5.0 35.88 4.18
14 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 36.56 4.1
15 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara 1 0 0.0 5.0 36.73 4.08
16 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 1 0.21 5.21 37.21 4.03
17 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia 0 1 1.59 6.59 38.59 3.89
18 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 0 0.0 10.0 32.8 4.57
19 009615 Alena Šubrtová Ricky 0 1 6.6 11.6 43.6 3.44
20 047217 Zuzana Vayhel Ela černý ďábel 0 2 3.53 13.53 40.53 3.7
21 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin 2 1 3.02 18.02 40.02 3.75
22 014517 Jiří Chládek Brown Body Holifix 2 2 10.4 30.4 47.4 3.16
23 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion 4 2 4.37 34.37 41.37 3.63
24 038417 Romana Tomášová Drift Ice Banataj Wind 2 1 21.89 36.89 58.89 2.55
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012517 Tereza Čepková Quail Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077217 Vendula Štrofová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045214 Monika Vosyková Sirrocco Cinnaberry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS