Cz En

Jumping

  1. Datum: 26. 04. 2009
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 36.0 s
  5. Maximální čas: 72.0 s
  6. Délka: 153.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 0 0 0.0 0.0 28.78 5.32
2 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 0 0 0.0 0.0 29.12 5.25
3 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash 0 0 0.0 0.0 29.46 5.19
4 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 30.06 5.09
5 024309 Adéla Luňáčková Ashley Tejko 0 0 0.0 0.0 30.13 5.08
6 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 0 0 0.0 0.0 30.15 5.07
7 143200 Petr Pacák Agbar Ozzmosis 0 0 0.0 0.0 30.22 5.06
8 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 30.43 5.03
9 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.0 4.94
10 176503 Martina Jíchová A3Ch Basha Ayky 0 0 0.0 0.0 33.13 4.62
11 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 0 0.0 0.0 33.63 4.55
12 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 34.53 4.43
13 031208 Jana Jeřábková Jara Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.97 4.25
14 059108 Hana Špičáková Keira The Best Gold 0 0 0.5 0.5 36.5 4.19
15 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 26.25 5.83
16 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 27.56 5.55
17 016706 František Horák Amy z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 28.94 5.29
18 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 1 0 0.0 5.0 29.16 5.25
19 020209 Tomáš Eckschlager Bony Wendy Z Monte tanče 1 0 0.0 5.0 30.31 5.05
20 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 0 1 0.0 5.0 31.28 4.89
21 052107 Veronika Marečková Beauty Gulden Land 1 0 0.0 5.0 31.94 4.79
22 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší 1 0 0.0 5.0 34.78 4.4
23 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku 1 0 0.0 5.0 34.94 4.38
24 013509 Tomáš Beránek Darka 0 1 0.9 5.9 36.9 4.15
25 023709 Nikola Rašplová Beazy - Le Norje 1 0 4.69 9.69 40.69 3.76
26 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 27.75 5.51
27 061608 Karolina Rafajová Antonín Unno Jezvé 2 0 0.0 10.0 28.37 5.39
28 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 2 0 0.0 10.0 28.91 5.29
29 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever 2 0 0.0 10.0 29.12 5.25
30 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky 2 0 0.0 10.0 29.64 5.16
31 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 1 4.22 14.22 40.22 3.8
32 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 26.04 5.88
33 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 3 0 0.0 15.0 28.12 5.44
34 035204 Lenka Přádná Mitra Bohemia Alké 4 0 0.0 20.0 30.96 4.94
35 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 3 1 0.0 20.0 33.57 4.56
36 031604 Veronika Marečková Brenda Svěží vítr 4 0 1.56 21.56 37.56 4.07
37 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 4 1 3.28 28.28 39.28 3.9
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018909 Ivana Bártová Dixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017108 Klára Tlačbabová Akéla z Dubské Hajnice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000109 Michal Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035509 Dominik Schwab Galaxy Qalt Mercator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026409 Andrea Kropáčová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS