Cz En

1. Jumping L

  1. Datum: 13. 01. 2018
  2. Závod: Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 29.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 127.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 21.05 6.03
2 012615 Nikola Kubů Neyo 0 0 0.0 0.0 21.91 5.8
3 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland 0 0 0.0 0.0 22.65 5.61
4 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 22.89 5.55
5 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 22.93 5.54
6 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 24.25 5.24
7 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 0 0 0.0 0.0 26.2 4.85
8 029614 Lucie Marková Ami Zaphíria Ohnivá záře 0 0 0.0 0.0 28.8 4.41
9 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 1 0.0 5.0 20.08 6.32
10 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 20.69 6.14
11 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 21.45 5.92
12 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 1 0 0.0 5.0 22.63 5.61
13 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 1 0 0.0 5.0 23.13 5.49
14 013517 Kateřina Vranová Pitypang Mecseki Bundás 1 0 0.0 5.0 23.32 5.45
15 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 0 0.0 5.0 23.98 5.3
16 054115 Renata Pluskalová Y'Diana Never Never Land 1 0 0.0 5.0 24.43 5.2
17 006613 Lucie Svržková Kachita Yanalla Pazzda 0 1 2.9 7.9 31.9 3.98
18 079615 Marcela Čápková Orla Eiri Greme 0 2 0.0 10.0 24.16 5.26
19 Kollárová Natália Faty / Faty Wendaja 2 0 0.0 10.0 25.95 4.89
20 Vetráková Zuzana Gerda / A3Ch Hira Grant Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 22.19 5.72
21 078015 Michael Pluskal Bowee Z Čertovy kazatelny 3 0 0.0 15.0 23.16 5.48
22 Neumann Peter Leia / Bahiya Leia Dark Side Legion 1 2 0.0 15.0 28.65 4.43
DIS 007715 Eva Kostková Pilina Rising Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023317 Denisa Křížová Baucis Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086017 Táňa Rohlíková Dareus Rex Fidelis et Fortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054417 Eliška Sellnerová Bárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Suchovská Katarina Coffey / Follow Me Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061214 Danuše Zemanová Arien Herding Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022915 Klára Bergerová Alvin Glint of Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096715 Lucie Jordánová Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS