Cz En

Jumping

  1. Datum: 10. 02. 2018
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3)
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 29.6 5.68 V V
2 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 30.47 5.51 V V
3 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 31.11 5.4 V V
4 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 31.7 5.3 V V
5 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 31.87 5.27 V V
6 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 32.68 5.14 V V
7 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 0 0.0 5.0 30.77 5.46 V V
8 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.61 5.31 V V
9 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 31.73 5.29 V V
10 044615 Sabina Göckertová Bree 1 0 0.0 5.0 33.35 5.04 V V
11 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 33.7 4.99 V V
12 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 0.0 5.0 36.12 4.65 V V
13 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 1 0.96 5.96 39.96 4.2 V V
14 090417 Aneta Grygarová Avalanche Based on ball 2 0 0.0 10.0 30.62 5.49 VD VD
15 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 32.17 5.22 VD VD
16 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 2 0 0.0 10.0 33.11 5.07 VD VD
17 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 1 0.0 10.0 38.45 4.37 VD VD
18 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 38.76 4.33 VD VD
19 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 1 2.02 12.02 41.02 4.1 VD VD
20 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 2 1 2.27 17.27 41.27 4.07 D D
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021915 Pavel Henzl Aero Messi c.j. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037415 Jana Bauerová Elijah The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008617 Libuše Králová Agnes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078916 Nikol Kodrlová Didi Zo Zúbrej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045817 Jana Uhrova Nanuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006014 Anna Rybová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072417 Iveta Pavlatovská Boni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO