Cz En

Jumping I

  1. Datum: 17. 03. 2018
  2. Závod: Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.98 s
  6. Maximální čas: 58.48 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.44 5.14 V V
2 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 0 0 0.0 0.0 36.0 5.06 V V
3 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 36.15 5.03 V V
4 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 36.8 4.95 V V
5 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 0 0 0.0 0.0 38.64 4.71 V V
6 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.76 4.7 V V
7 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 1.73 1.73 40.71 4.47 V V
8 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 2.42 2.42 41.4 4.4 V V
9 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 2.74 2.74 41.72 4.36 V V
10 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 3.26 3.26 42.24 4.31 V V
11 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 3.34 3.34 42.32 4.3 V V
12 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star 0 0 3.69 3.69 42.67 4.27 V V
13 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 38.88 4.68 V V
14 048015 Barbora Vlachová Mája 1 0 0.0 5.0 38.91 4.68 V V
15 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 0.74 5.74 39.72 4.58 V V
16 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.95 5.95 39.93 4.56 V V
17 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro 0 0 6.22 6.22 45.2 4.03 VD VD
18 059517 Patricie Pěgřimonová Chaira Chest Od Malého Kosíře 1 0 2.87 7.87 41.85 4.35 VD VD
19 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 2 0 0.0 10.0 37.3 4.88 VD VD
20 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 37.75 4.82 VD VD
21 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 2 0 1.92 11.92 40.9 4.45 VD VD
22 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 1 3.59 13.59 42.57 4.28 VD VD
23 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 1 3.76 13.76 42.74 4.26 VD VD
24 016217 Lucie Jirmanová Dan 2 0 4.03 14.03 43.01 4.23 VD VD
25 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise 1 1 4.42 14.42 43.4 4.19 VD VD
26 085115 Lucie Švandová Britney 1 1 7.21 17.21 46.19 3.94 D D
27 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 3 0 11.02 26.02 50.0 3.64 BO BO
DIS 089917 Kateřina Mrázková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079317 Alena Frimmelová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098115 Karolína Sobalová Bella Fantagira Nebeský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO