Cz En

Jumping III

  1. Datum: 18. 03. 2018
  2. Závod: Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.73 s
  6. Maximální čas: 52.1 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 0 0.0 0.0 33.72 4.95 V V
2 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 34.0 4.91 V V
3 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 0.6 0.6 35.33 4.73 V V
4 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 1.15 1.15 35.88 4.65 V V
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 1.79 1.79 36.52 4.57 V V
6 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 0 0 1.91 1.91 36.64 4.56 V V
7 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 31.57 5.29 V V
8 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 33.78 4.94 V V
9 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.6 5.6 35.33 4.73 V V
10 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise 1 0 0.96 5.96 35.69 4.68 V V
11 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 0 1 3.44 8.44 38.17 4.38 VD VD
12 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 4.39 9.39 39.12 4.27 VD VD
13 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 2 0 0.16 10.16 34.89 4.79 VD VD
14 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 2 0 0.31 10.31 35.04 4.77 VD VD
15 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr 0 1 5.67 10.67 40.4 4.13 VD VD
16 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 2 0 1.65 11.65 36.38 4.59 VD VD
17 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 1 7.01 12.01 41.74 4.0 VD VD
18 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 2 0 2.29 12.29 37.02 4.51 VD VD
19 085115 Lucie Švandová Britney 0 1 7.84 12.84 42.57 3.92 VD VD
20 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 1 3.14 13.14 37.87 4.41 VD VD
21 016217 Lucie Jirmanová Dan 1 1 3.72 13.72 38.45 4.34 VD VD
22 048015 Barbora Vlachová Mája 3 0 0.0 15.0 34.24 4.88 VD VD
23 098115 Karolína Sobalová Bella Fantagira Nebeský sen 1 1 6.5 16.5 41.23 4.05 D D
24 065917 Vladimír Macura Meggie 3 1 1.91 21.91 36.64 4.56 D D
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089917 Kateřina Mrázková Ascot Ryan Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079317 Alena Frimmelová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO