Cz En

II. jumping M

  1. Datum: 30. 03. 2018
  2. Závod: Liberec - Ještědské jumpingy
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 138.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 26.64 5.18
2 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 28.35 4.87
3 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 28.76 4.8
4 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 28.82 4.79
5 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 29.5 4.68
6 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 0 0.0 0.0 30.68 4.5
7 Krystyna Tokaruk Garshii Kiralytanyai 0 1 1.98 6.98 34.98 3.95
8 037617 Anna Marie Kolářová Aqua Toffana Dolce fantasia 1 0 6.67 11.67 39.67 3.48
9 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 1 0 15.31 20.31 48.31 2.86
10 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 2 12.75 22.75 45.75 3.02
DIS Lange Nicole Lha-Mo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054517 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001112 Michaela Mrázková A3Ch Dorica de la Amorrada Mágica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004716 Hanka Kryšpínová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Schmidt Constanze Lulu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS