Cz En

AGILITY

  1. Datum: 31. 03. 2018
  2. Závod: Beroun - Monster Speed Cup I.
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.9 5.46 V V
2 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 37.83 5.18 V V
3 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.0 5.03 V V
4 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.68 4.7 V V
5 012615 Nikola Kubů Neyo 0 0 0.0 0.0 42.97 4.56 V V
6 Marciniak Monika Actively FLY Of Big Ride 1 0 0.0 5.0 40.61 4.83 V V
7 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 42.12 4.65 V V
8 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 0 0.0 5.0 42.18 4.65 V V
9 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 42.92 4.57 V V
10 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 43.36 4.52 V V
11 Zawistowska Karolina Yuddy 0 1 0.0 5.0 43.64 4.49 V V
12 Labieniec Magdalena Issi 0 1 0.0 5.0 49.28 3.98 V V
13 Marciniak Monika SHASTA Awesome Wild One MR 0 1 1.0 6.15 54.15 3.62 VD VD
14 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 2 0 0.0 10.0 44.72 4.38 VD VD
15 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 0 0.0 10.0 44.98 4.36 VD VD
16 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 1 0.0 10.0 45.42 4.32 VD VD
17 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 3 0 0.0 15.0 40.68 4.82 VD VD
18 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 3 0 0.0 15.0 43.78 4.48 VD VD
19 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 2 1 0.0 15.0 45.96 4.26 VD VD
20 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 2 1 0.0 15.0 52.46 3.74 VD VD
21 017514 Kristýna Růžičková Ashley Tlapky v rose 3 2 14.0 39.04 67.04 2.92 BO BO
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083817 Barbora Bakošová Sania DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095415 Miluše Heryšerová Kalla Delleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090417 Aneta Grygarová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007817 Veronika Liebigová Bubble Bady Zubrnický grunt DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cisak Karol Merau Kiralytanyai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS