Cz En

JUMPING

  1. Datum: 01. 04. 2018
  2. Závod: Beroun - Monster Speed Cup I.
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 32.61 5.12 V V
2 Labieniec Magdalena Issi 0 0 0.0 0.0 34.22 4.88 V V
3 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 35.29 4.73 V V
4 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 35.83 4.66 V V
5 012615 Nikola Kubů Neyo 0 0 0.0 0.0 36.19 4.61 V V
6 Marciniak Monika SHASTA Awesome Wild One MR 0 0 0.0 0.0 37.19 4.49 V V
7 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.71 4.43 V V
8 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 36.27 4.6 V V
9 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.29 4.6 V V
10 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 37.46 4.46 V V
11 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land 1 0 0.0 5.0 38.92 4.29 V V
12 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 0 0.0 10.0 34.96 4.78 VD VD
13 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 1 10.0 14.89 50.89 3.28 VD VD
14 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 3 0 0.0 15.0 36.17 4.62 VD VD
15 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 3 0 0.0 15.0 36.82 4.54 VD VD
16 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 3 0 0.0 15.0 37.27 4.48 VD VD
17 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 3 0 0.0 15.0 37.31 4.48 VD VD
18 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 3 1 0.0 20.0 37.65 4.44 D D
19 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 2 3.0 23.39 44.39 3.76 D D
DIS 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002816 Alena Kovácsová Nahuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095415 Miluše Heryšerová Kalla Delleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marciniak Monika Actively FLY Of Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090417 Aneta Grygarová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zawistowska Karolina Yuddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031217 Petra Štrosová Guess Naoko Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007817 Veronika Liebigová Bubble Bady Zubrnický grunt DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017514 Kristýna Růžičková Ashley Tlapky v rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023218 Nikola Kubů Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS