Cz En

Jumping L So

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 27.79 5.76
2 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 28.99 5.52
3 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 29.23 5.47
4 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 29.6 5.41
5 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 29.61 5.4
6 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 29.83 5.36
7 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 0 0 0.0 0.0 30.46 5.25
8 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 30.52 5.24
9 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 30.53 5.24
10 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 30.75 5.2
11 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 31.99 5.0
12 079517 Hana Frimmelová Gira Ayky 0 0 0.0 0.0 32.15 4.98
13 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 32.98 4.85
14 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 33.07 4.84
15 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 33.61 4.76
16 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 0 0.99 0.99 36.99 4.33
17 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 27.63 5.79
18 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 28.8 5.56
19 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 29.35 5.45
20 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo 1 0 0.0 5.0 29.94 5.34
21 Pospíšilová Anna Roca / Roca Gulden Land 1 0 0.0 5.0 30.22 5.29
22 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 30.56 5.24
23 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 30.75 5.2
24 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 31.31 5.11
25 Ziolkowska Magdalena Mawr / Mawr 1 0 0.0 5.0 31.35 5.1
26 Marciniak Monika Actively Fly Of Big Ride 1 0 0.0 5.0 31.72 5.04
27 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 32.84 4.87
28 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 1 0 0.0 5.0 32.88 4.87
29 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 1 0.0 5.0 32.95 4.86
30 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah 0 1 0.0 5.0 33.4 4.79
31 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.0 5.0 33.9 4.72
32 054115 Renata Pluskalová Y'Diana Never Never Land 1 0 0.0 5.0 34.62 4.62
33 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 0 0.0 5.0 34.77 4.6
34 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 35.42 4.52
35 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 1 0 0.0 5.0 35.77 4.47
36 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 1 0 2.23 7.23 38.23 4.19
37 045417 Jana Samková Evelin 1 0 4.37 9.37 40.37 3.96
38 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 2 0 0.0 10.0 28.95 5.53
39 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 2 0 0.0 10.0 29.81 5.37
39 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 2 0 0.0 10.0 29.81 5.37
41 042614 Eliška Vernerová Sati 2 0 0.0 10.0 29.87 5.36
42 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 2 0 0.0 10.0 30.19 5.3
43 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 1 1 0.0 10.0 31.51 5.08
44 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 1 0.0 10.0 32.74 4.89
45 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 32.85 4.87
46 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 2 0 0.0 10.0 33.09 4.84
47 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 33.92 4.72
48 030618 Jana Liberová A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 34.8 4.6
49 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 3 0 0.0 15.0 30.67 5.22
50 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 3 0 0.0 15.0 30.68 5.22
51 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 2 1 0.0 15.0 33.76 4.74
52 Ludwig Bożena Banszik / Banshee Love Te Salutant 4 0 0.0 20.0 29.6 5.41
53 010618 Darie Dytrychová Only One Black Chevers 3 1 0.0 20.0 33.59 4.76
54 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 1 2 9.0 24.0 45.0 3.56
55 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny 5 0 0.0 25.0 30.41 5.26
56 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 3 2 3.39 28.39 39.39 4.06
DIS 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021610 Kateřina Pejchalová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati / Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Martinček Daniel Butch Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027017 Miroslava Jourová Helga z Prodašic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065517 Veronika Říhová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013517 Kateřina Vranová Pitypang Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048114 Regina Jiránková Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS