Cz En

Jumping L Ne

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 30.75 6.28
2 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 32.02 6.03
3 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog 0 0 0.0 0.0 32.65 5.91
4 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 32.7 5.9
5 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 0 0 0.0 0.0 32.85 5.88
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.82 5.71
7 Ziolkowska Magdalena Mawr / Mawr 0 0 0.0 0.0 33.97 5.68
8 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 34.08 5.66
9 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 34.3 5.63
10 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 34.52 5.59
11 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 36.43 5.3
12 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali 0 0 0.0 0.0 36.72 5.26
13 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 36.75 5.25
14 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 36.94 5.22
15 Martinček Daniel Butch Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 37.78 5.11
16 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 38.73 4.98
17 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 0 0 0.07 0.07 44.07 4.38
18 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán 0 0 1.83 1.83 45.83 4.21
19 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 1 0 0.0 5.0 31.51 6.13
20 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 32.09 6.01
21 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 0 0.0 5.0 32.81 5.88
22 Ziolkowska Magdalena Mati / Hetton Grant Bohemia Alke 1 0 0.0 5.0 32.86 5.87
23 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny 1 0 0.0 5.0 33.55 5.75
24 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 33.71 5.73
25 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 33.99 5.68
26 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 35.21 5.48
27 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 1 0.0 5.0 35.7 5.41
28 030618 Jana Liberová A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 36.38 5.31
29 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 1 0 0.0 5.0 37.4 5.16
30 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 1 0 0.0 5.0 37.49 5.15
31 021610 Kateřina Pejchalová Jackie 1 0 0.0 5.0 43.05 4.48
32 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 1 0 0.9 5.9 44.9 4.3
33 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 2 0 0.0 10.0 31.09 6.21
34 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 31.12 6.2
35 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 0 0.0 10.0 32.26 5.98
36 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 32.87 5.87
37 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 34.41 5.61
38 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 1 0.0 10.0 35.31 5.47
39 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 0 0.0 10.0 36.82 5.24
40 030515 Monika Kuchařová Bessy 2 0 0.0 10.0 37.02 5.21
41 042614 Eliška Vernerová Sati 1 1 0.0 10.0 40.71 4.74
42 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 2 0 0.0 10.0 40.91 4.72
43 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 2 0 0.0 10.0 41.75 4.62
44 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 3 0 0.0 15.0 34.41 5.61
45 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 3 0 0.0 15.0 36.88 5.23
46 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 3 1 0.0 20.0 37.39 5.16
47 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 3 1 0.0 20.0 40.42 4.77
48 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 2 7.01 22.01 51.01 3.78
49 045417 Jana Samková Evelin 4 0 2.23 22.23 46.23 4.17
50 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 4 1 0.0 25.0 39.08 4.94
51 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 4 2 0.89 30.89 44.89 4.3
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027017 Miroslava Jourová Helga z Prodašic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065517 Veronika Říhová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013517 Kateřina Vranová Pitypang Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079517 Hana Frimmelová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048114 Regina Jiránková Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010618 Darie Dytrychová Only One Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ludwig Bożena Banszik / Banshee Love Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pospíšilová Anna Roca / Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054115 Renata Pluskalová Y'Diana Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marciniak Monika Actively Fly Of Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS