Cz En

Jumping M So

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 28.38 5.18
2 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 29.4 5.0
3 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 29.9 4.92
4 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 30.25 4.86
5 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 30.33 4.85
6 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 31.05 4.73
7 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 31.18 4.71
8 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 31.19 4.71
9 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 31.72 4.63
10 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání 0 0 4.72 4.72 39.72 3.7
11 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 4.8 4.8 39.8 3.69
12 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 29.03 5.06
13 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 30.71 4.79
14 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 32.29 4.55
15 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 1 0.0 5.0 33.01 4.45
16 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 1 0 0.6 5.6 35.6 4.13
17 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 1 1.13 6.13 36.13 4.07
18 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 1 1.25 6.25 36.25 4.06
19 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 1 1.97 6.97 36.97 3.98
20 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 0 2.01 7.01 37.01 3.97
21 012716 Simona Zajková ml. Minnie 0 1 3.08 8.08 38.08 3.86
22 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 0 3.93 8.93 38.93 3.78
23 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island 1 1 0.0 10.0 32.9 4.47
24 018916 Eva Haroníková Abee 1 1 2.66 12.66 37.66 3.9
25 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 2 2.85 12.85 37.85 3.88
26 044614 Hana Pospíšilová Trixi 1 0 9.2 14.2 44.2 3.33
27 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 3 0 1.57 16.57 36.57 4.02
28 042515 Klára Paloušková Whiskey 1 1 7.01 17.01 42.01 3.5
29 065117 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon 2 1 15.08 30.08 50.08 2.94
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Członkowska Barbara Rudzia / MIRA Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS