Cz En

Jumping L

  1. Datum: 21. 04. 2018
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 31.85 4.71
2 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 0.0 0.0 33.18 4.52
3 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 0 0 0.0 0.0 34.41 4.36
4 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice 0 0 0.0 0.0 34.81 4.31
5 091716 Jana Kalinová Bella Regina Canum 0 0 0.0 0.0 36.09 4.16
6 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 29.13 5.15
7 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 31.89 4.7
8 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 1 0 0.0 5.0 35.36 4.24
9 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 8.74 8.74 46.74 3.21
10 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 29.37 5.11
11 075215 Pavlína Hofmanová Wasabi Aibara 2 0 0.0 10.0 31.72 4.73
12 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 1 1 0.0 10.0 33.4 4.49
13 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 2 1 0.0 15.0 31.68 4.73
14 045117 Magdalena Rosolová Amálie Black Od dobré pohody 1 0 12.1 17.1 50.1 2.99
15 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej 2 1 4.58 19.58 42.58 3.52
16 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter 6 0 0.0 30.0 37.14 4.04
17 040016 Petra Molkupová Pinocchio AknelTop 4 0 11.94 31.94 49.94 3.0
18 037115 Dana Holíková Nessie 4 2 17.47 47.47 55.47 2.7
DIS 032717 Klára Dušičková Amazing Chilli West Silmaril DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027817 Růžena Hronová Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020617 Lucie Koubová Bosque Miel Brennini DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004216 Irena Krejčíková Frenn z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077017 Markéta Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS