Cz En

I Agility Open

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 33.3 5.17 V V
2 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.82 5.09 V V
3 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 34.41 5.0 V V
4 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 34.77 4.95 V V
5 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.98 4.92 V V
6 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 35.14 4.89 V V
7 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 36.12 4.76 V V
8 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 36.14 4.76 V V
9 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 36.21 4.75 V V
10 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 36.82 4.67 V V
11 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.09 4.52 V V
12 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 38.36 4.48 V V
13 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.71 4.44 V V
14 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 38.94 4.42 V V
15 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.28 4.38 V V
16 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran 0 0 0.0 0.0 41.47 4.15 V V
17 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 41.84 4.11 V V
17 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 0.0 0.0 41.84 4.11 V V
19 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 0.0 0.0 42.16 4.08 V V
20 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 42.43 4.05 V V
21 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 32.73 5.26 V V
22 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 33.99 5.06 V V
23 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 1 0.0 5.0 34.3 5.01 V V
24 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 34.9 4.93 V V
25 023718 Jitka Klozová Angie Andreas Pop Bernie 0 1 0.0 5.0 35.37 4.86 V V
26 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 1 0 0.0 5.0 37.04 4.64 V V
27 073815 Dita Hamouzová Isabel 1 0 0.0 5.0 37.27 4.61 V V
28 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 37.52 4.58 V V
29 006115 Eliška Tučková Maya 1 0 0.0 5.0 37.97 4.53 V V
30 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 1 0 0.0 5.0 38.47 4.47 V V
31 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 39.28 4.38 V V
32 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 1 0 0.0 5.0 39.38 4.37 V V
33 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 1 0.0 5.0 40.07 4.29 V V
34 066017 Iveta Stodůlková Eliška 0 1 0.0 5.0 42.12 4.08 V V
35 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 42.13 4.08 V V
36 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 1 0 3.42 8.42 46.42 3.71 VD VD
37 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 1 1 0.0 10.0 41.81 4.11 VD VD
38 055412 Tereza Zdražilová Janee 1 1 4.93 14.93 47.93 3.59 VD VD
39 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně 3 0 0.0 15.0 34.75 4.95 VD VD
40 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 4 0 0.0 20.0 33.29 5.17 D D
41 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 5 0 0.0 25.0 36.62 4.7 D D
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035814 Petra Pivcová A3Ch Idefix Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002715 Anna Maroušková Cattie Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004314 Tereza Zdražilová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085315 Barbora Kozlová Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO