Cz En

I Jumping Open

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 34.54 5.1 V V
2 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 34.89 5.04 V V
3 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 34.95 5.04 V V
4 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.09 5.02 V V
5 023718 Jitka Klozová Angie Andreas Pop Bernie 0 0 0.0 0.0 35.46 4.96 V V
6 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 35.53 4.95 V V
7 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 35.74 4.92 V V
8 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.06 4.88 V V
9 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 36.07 4.88 V V
10 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 36.61 4.81 V V
11 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 37.18 4.73 V V
12 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 37.62 4.68 V V
13 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.82 4.65 V V
14 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 38.12 4.62 V V
15 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 0.0 0.0 38.39 4.58 V V
16 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 38.42 4.58 V V
17 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.0 0.0 38.83 4.53 V V
18 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.94 4.52 V V
19 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 38.98 4.52 V V
20 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.17 4.49 V V
21 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 0 0.0 0.0 39.5 4.46 V V
22 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 39.82 4.42 V V
23 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.0 0.0 39.98 4.4 V V
24 066017 Iveta Stodůlková Eliška 0 0 0.0 0.0 40.23 4.37 V V
25 096714 Eva Stavinohová Dexík 0 0 0.0 0.0 40.34 4.36 V V
26 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 41.83 4.21 V V
27 061015 Anna Gaierová Delilah Královský dar 0 0 0.87 0.87 42.87 4.11 V V
28 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 1.55 1.55 43.55 4.04 V V
29 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 2.22 2.22 44.22 3.98 V V
30 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran 0 0 2.67 2.67 44.67 3.94 V V
31 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 0 0 4.57 4.57 46.57 3.78 V V
32 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 1 0.0 5.0 35.78 4.92 V V
32 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.78 4.92 V V
34 035215 Hana Šedivá Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 36.2 4.86 V V
35 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 36.45 4.83 V V
36 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 1 0.0 5.0 36.95 4.76 V V
37 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 1 0 0.0 5.0 37.95 4.64 V V
38 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 1 0.0 5.0 38.82 4.53 V V
39 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut 1 0 0.0 5.0 39.07 4.5 V V
40 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 1 0 0.0 5.0 39.34 4.47 V V
41 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 1 0.0 5.0 39.58 4.45 V V
42 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 1 0 0.0 5.0 39.91 4.41 V V
43 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 41.64 4.23 V V
44 073815 Dita Hamouzová Isabel 0 1 1.96 6.96 43.96 4.0 VD VD
45 055412 Tereza Zdražilová Janee 0 0 8.88 8.88 50.88 3.46 VD VD
46 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.0 10.0 38.42 4.58 VD VD
47 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku 0 2 5.68 15.68 47.68 3.69 VD VD
48 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 0 1 14.89 19.89 56.89 3.09 D D
49 004314 Tereza Zdražilová Maggie 1 1 13.87 23.87 55.87 3.15 D D
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002715 Anna Maroušková "Key" Cattie Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085315 Barbora Kozlová Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035814 Petra Pivcová Idefix Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO