Cz En

I Jumping Open

  1. Datum: 14. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 31.22 5.54 V V
2 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.64 5.47 V V
3 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 0 0 0.0 0.0 31.92 5.42 V V
4 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 32.07 5.39 V V
5 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 0 0 0.0 0.0 32.42 5.34 V V
6 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 32.72 5.29 V V
7 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 32.93 5.25 V V
8 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 33.21 5.21 V V
9 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 34.58 5.0 V V
10 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 34.68 4.99 V V
10 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 0 0.0 0.0 34.68 4.99 V V
12 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.64 4.85 V V
13 044612 Sandra Mikscheová Dorotka 0 0 0.0 0.0 35.79 4.83 V V
14 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 36.29 4.77 V V
15 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 0 0 0.0 0.0 36.65 4.72 V V
16 001317 Alena Kolářová Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 37.01 4.67 V V
17 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 37.32 4.64 V V
18 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 38.23 4.53 V V
19 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 0.0 0.0 38.5 4.49 V V
20 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 38.56 4.49 V V
21 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 0 0 0.21 0.21 40.21 4.3 V V
22 022516 Monika Svatošová Goldie 0 0 4.39 4.39 44.39 3.9 V V
23 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 32.97 5.25 V V
24 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 33.58 5.15 V V
25 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 34.26 5.05 V V
26 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 1 0.0 5.0 34.51 5.01 V V
27 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 34.55 5.01 V V
28 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 1 0.0 5.0 34.79 4.97 V V
29 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 35.0 4.94 V V
30 021915 Pavel Henzl Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 1 0.0 5.0 35.19 4.92 V V
31 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.37 4.89 V V
32 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 1 0 0.0 5.0 35.9 4.82 V V
33 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 35.97 4.81 V V
34 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 36.19 4.78 V V
35 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 1 0 0.0 5.0 36.34 4.76 V V
36 002816 Alena Kovácsová Nahuel 1 0 0.0 5.0 36.61 4.73 V V
37 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 1 0.0 5.0 36.65 4.72 V V
38 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 36.7 4.71 V V
39 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe 1 0 0.0 5.0 36.8 4.7 V V
40 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 37.45 4.62 V V
41 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny 1 0 0.0 5.0 37.53 4.61 V V
42 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 1 0.0 5.0 37.75 4.58 V V
43 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 38.41 4.5 V V
44 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie 1 0 0.0 5.0 39.33 4.4 V V
45 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 1 0.0 5.0 39.65 4.36 V V
46 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.98 5.98 40.98 4.22 V V
47 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 1 1.84 6.84 41.84 4.13 VD VD
48 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 1 0 3.65 8.65 43.65 3.96 VD VD
49 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 2 0 0.0 10.0 31.88 5.43 VD VD
50 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 32.65 5.3 VD VD
51 010017 Nina Zdrazilova Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack 2 0 0.0 10.0 32.83 5.27 VD VD
52 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 33.48 5.17 VD VD
53 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 2 0 0.0 10.0 33.56 5.15 VD VD
54 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind 2 0 0.0 10.0 34.14 5.07 VD VD
55 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 2 0 0.0 10.0 37.13 4.66 VD VD
56 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 1 0.0 10.0 37.39 4.63 VD VD
57 093614 Luboš Slavík Astor 1 1 0.0 10.0 37.88 4.57 VD VD
58 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 2 0 0.0 10.0 38.16 4.53 VD VD
59 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.54 10.54 40.54 4.27 VD VD
60 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy 1 1 2.83 12.83 42.83 4.04 VD VD
61 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna 0 1 8.7 13.7 48.7 3.55 VD VD
62 023218 Nikola Kubů Breezy Cheery Monpeja 3 0 0.0 15.0 33.57 5.15 VD VD
63 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 1 0.0 15.0 37.53 4.61 VD VD
64 083612 Soňa Hejcmanová Sára 3 0 0.0 15.0 38.12 4.54 VD VD
65 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod 2 1 0.0 15.0 38.18 4.53 VD VD
66 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 2 1 0.0 15.0 39.61 4.37 VD VD
67 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 1 5.26 15.26 45.26 3.82 VD VD
68 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 2 3.78 18.78 43.78 3.95 D D
69 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 4 0 0.0 20.0 35.85 4.83 D D
70 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 2 0.0 20.0 38.74 4.47 D D
71 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 2 0.03 20.03 40.03 4.32 D D
72 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 2 1.81 21.81 41.81 4.14 D D
73 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry 5 1 0.0 30.0 38.61 4.48 BO BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029418 Alena Zbožínková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019818 Markéta Adam Dizzy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031218 Lucie Šimáňová Brighton Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004217 Tereza Kropáčová Tessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012818 Ludmila Kovářová Authentic Beauty Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003916 Daniela Kučerová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079615 Marcela Čápková Orla Eiri Greme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011717 Magdaléna Jirkovská Enchillada Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO