Cz En

II Agility Open

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 36.52 5.28 V V
2 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 37.43 5.16 V V
3 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.27 4.91 V V
4 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.55 4.88 V V
5 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 40.34 4.78 V V
6 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 40.64 4.75 V V
7 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 41.07 4.7 V V
8 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.22 4.68 V V
9 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 41.85 4.61 V V
10 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 42.57 4.53 V V
11 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 0 0.0 0.0 43.91 4.4 V V
12 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 43.92 4.39 V V
13 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 44.01 4.39 V V
14 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 45.69 4.22 V V
15 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.0 0.0 46.49 4.15 V V
16 073815 Dita Hamouzová Isabel 0 0 0.0 0.0 46.74 4.13 V V
17 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.43 0.43 48.43 3.99 V V
18 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.51 0.51 48.51 3.98 V V
19 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 0.86 0.86 48.86 3.95 V V
20 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 37.98 5.08 V V
21 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 38.14 5.06 V V
22 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 39.48 4.89 V V
23 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 0 0.0 5.0 39.96 4.83 V V
24 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 1 0 0.0 5.0 40.18 4.8 V V
25 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 1 0 0.0 5.0 41.07 4.7 V V
26 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 1 0 0.0 5.0 42.33 4.56 V V
27 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 1 0.0 5.0 43.46 4.44 V V
28 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 1 0.0 5.0 44.21 4.37 V V
29 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 44.3 4.36 V V
30 004314 Tereza Zdražilová Maggie 0 1 0.0 5.0 47.29 4.08 V V
31 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 1 0 0.0 5.0 47.5 4.06 V V
32 058809 Tomáš Ješke A3Ch Elita Perla z Polabí 0 1 0.91 5.91 48.91 3.95 V V
33 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 1 1.12 6.12 49.12 3.93 VD VD
34 035814 Petra Pivcová A3Ch Idefix Cidabro 0 1 1.16 6.16 49.16 3.93 VD VD
35 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka 1 0 2.88 7.88 50.88 3.79 VD VD
36 002715 Anna Maroušková Cattie Alsior 2 0 0.0 10.0 42.27 4.57 VD VD
37 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 2 0 0.0 10.0 43.54 4.43 VD VD
38 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku 2 0 0.0 10.0 47.59 4.06 VD VD
39 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 0 6.47 11.47 54.47 3.54 VD VD
40 066017 Iveta Stodůlková Eliška 1 1 3.0 13.0 51.0 3.78 VD VD
41 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 1 0 8.22 13.22 56.22 3.43 VD VD
42 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 1 2 4.04 19.04 52.04 3.71 D D
43 055412 Tereza Zdražilová Janee 0 2 14.86 24.86 62.86 3.07 D D
44 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 5 1 0.0 30.0 47.01 4.11 BO BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044515 Magdaléna Dzurková A3Ch Erin Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023718 Jitka Klozová Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO