Cz En

Ju Jumping V

  1. Datum: 29. 04. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 51.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 30.91 5.44 V V
2 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 32.47 5.17 V V
3 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 33.71 4.98 V V
4 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.52 0.52 34.52 4.87 V V
5 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 1.35 1.35 35.35 4.75 V V
6 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 1.76 1.76 35.76 4.7 V V
7 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 2.19 2.19 36.19 4.64 V V
8 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 3.37 3.37 37.37 4.5 V V
9 098115 Karolína Sobalová Bella Fantagira Nebeský sen 0 0 4.45 4.45 38.45 4.37 V V
10 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 4.48 4.48 38.48 4.37 V V
11 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 0 0 4.68 4.68 38.68 4.34 V V
12 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 32.39 5.19 V V
13 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.23 5.23 34.23 4.91 V V
14 093316 Nikola Králová Bekky Bellis Calista Paradise 1 0 0.6 5.6 34.6 4.86 V V
15 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 1.21 6.21 35.21 4.77 VD VD
16 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 1 1.91 6.91 35.91 4.68 VD VD
17 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 1 0 2.24 7.24 36.24 4.64 VD VD
18 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 3 0 0.0 15.0 32.99 5.09 VD VD
19 079317 Alena Frimmelová Miss Corky Black Chevers 2 1 6.91 21.91 40.91 4.11 D D
20 085115 Lucie Švandová Britney 1 2 10.55 25.55 44.55 3.77 D D
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071216 Adéla Maršálková Zoja Chropyňská Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032017 Anežka Štihlová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO