Cz En

Special Final

  1. Datum: 13. 05. 2018
  2. Závod: Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018
  3. Rozhodčí: Hauser, Sabrina (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.59 4.89 V V
2 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 35.91 4.85 V V
3 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 35.97 4.84 V V
4 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 38.44 4.53 V V
5 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 0 0.0 0.0 40.36 4.31 V V
6 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 41.65 4.18 V V
7 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 42.17 4.13 V V
8 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 36.45 4.77 V V
9 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 37.11 4.69 V V
10 Kühn Pascale Hemp Granting Pleasure - "Hemp" 1 0 0.0 5.0 38.97 4.46 V V
11 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 40.88 4.26 V V
12 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 0 2.53 7.53 45.53 3.82 VD VD
13 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 3 0 0.0 15.0 36.87 4.72 VD VD
14 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 3 0 0.0 15.0 41.46 4.2 VD VD
15 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 42.92 4.05 VD VD
16 Lukášik Ivan NINA Deabei - "Nina" 4 0 0.0 20.0 40.03 4.35 D D
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO