Cz En

Tachyon Trophy A1

  1. Datum: 11. 05. 2018
  2. Závod: Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja 0 0 0.0 0.0 25.42 5.98 V V
2 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 26.4 5.76 V V
3 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 26.45 5.75 V V
4 Lukášik Ivan NINA Deabei - "Nina" 0 0 0.0 0.0 27.15 5.6 V V
5 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 27.17 5.59 V V
6 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.72 5.11 V V
7 027117 Kateřina Jírová Brighton Schay County 0 0 0.0 0.0 32.22 4.72 V V
8 Vyskoč Matej Doileag Ferenčík - "Anized" 0 0 0.0 0.0 34.16 4.45 V V
9 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 1 0 0.0 5.0 25.11 6.05 V V
10 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 25.51 5.96 V V
11 010518 Adriana Slezáková Angee Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 27.21 5.59 V V
12 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 28.11 5.41 V V
13 077115 Aleš Němec Bolt Czech Black 1 0 0.0 5.0 28.96 5.25 V V
14 011717 Magdaléna Jirkovská Enchillada Hola-Hopa 1 0 0.0 5.0 30.87 4.92 V V
15 Kuhn Pascale J´Ginga of Australian Starlight - "" 0 1 0.0 5.0 31.39 4.84 V V
16 005017 Michaela Kutová Nugeta Deabei 0 1 0.0 5.0 35.34 4.3 V V
17 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 2 0 0.0 10.0 26.7 5.69 VD VD
18 005216 Daniela Děržáková Bryn Corlan Gi 2 0 0.0 10.0 27.15 5.6 VD VD
19 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 2 0 0.0 10.0 28.24 5.38 VD VD
20 021317 Lucie Petirová Abigail Dog University Praque 1 1 0.0 10.0 31.82 4.78 VD VD
21 Martinček Daniel Butch Wallachian Flower - "Buči" 3 0 0.0 15.0 26.53 5.73 VD VD
22 045615 Tereza Lisková Ascot Ryan Schay County 3 0 0.0 15.0 27.22 5.58 VD VD
23 Olejárová Marcela BONY M Redfest - "Bony" 3 0 0.0 15.0 34.52 4.4 VD VD
24 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion 4 0 0.0 20.0 29.19 5.21 D D
25 015417 Martina Josefusová Avengers triblack Dabbeeco 4 0 0.0 20.0 37.15 4.09 D D
26 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle 3 2 0.0 25.0 33.77 4.5 D D
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001018 Lucie Plevová Dumbledore Draco Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043616 Klára Manychová Jim Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023218 Nikola Kubů Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079917 Kateřina Vranová Babetka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083816 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pugelj Klemen Misty Highland Universe - "Blade" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012918 Hana Petrlová Fantaji Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001016 Barbora Poživilová Axwell typhoon Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028613 Nikola Kubů Century Fox Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013718 Eva Mikurdová Avanka Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO