Cz En

Agility 2

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Královice - CZECH OPEN 2018
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 38.63 4.71
2 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.89 4.45
3 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 44.71 4.07
4 079615 Marcela Čápková Orla Eiri Greme 1 0 0.0 5.0 37.55 4.85
5 Rasa Vasciliene Su Meile Basseterre 1 0 0.0 5.0 39.91 4.56
6 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 2 0.0 10.0 40.97 4.44
7 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 1 6.02 11.02 53.02 3.43
8 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 2 6.02 16.02 53.02 3.43
9 017416 Aneta Pechoušková Erin Ferenčík 0 2 6.47 16.47 53.47 3.4
10 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 3 1 0.0 20.0 46.07 3.95
11 031217 Petra Štrosová Guess Naoko Deabei 3 1 1.83 21.83 48.83 3.73
12 063812 Ivana Vošahlíková Angie 3 1 2.79 22.79 49.79 3.66
13 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 4 1 0.0 25.0 45.15 4.03
14 Gintare Vilbikiene A Smilte Balkunai 4 1 3.93 28.93 50.93 3.57
15 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 2 17.63 32.63 64.63 2.82
DIS Armin Parschau Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Raphael Tieber Sam S Motley Crew Apple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054117 Tomáš Mrázek Gerry Debbie-Ann DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Elisabeth Lang Elijah Caobrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015117 Eliška Chalupská Ultimate Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009718 Iva Drožová Ace Daimar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Raphael Tieber Amazing Macintosh Of Styrian Westpoint DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gintare Guze Gaza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rasa Vasciliene Pitonas Gera Nuotaika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075516 Veronika Otýpková Zalee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Daiva Vadisiute Kudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076016 Eliška Rypová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kornelia Parschau Freykja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS