Cz En

Jumping open M

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých
  3. Rozhodčí: Schiltz, Rolli (LU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 35.3 5.67
2 020815 Jana Kalafusová Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 35.75 5.59
3 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.13 5.39
4 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 37.24 5.37
5 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.33 5.36
6 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.21 5.23
7 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.28 5.22
8 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 38.44 5.2
9 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 38.96 5.13
10 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 39.21 5.1
11 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.26 5.09
12 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 39.27 5.09
13 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 39.35 5.08
14 001517 Ludmila Bartošíková Baron Lexus z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 39.37 5.08
15 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 0 0.0 0.0 39.82 5.02
16 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 40.35 4.96
17 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 40.42 4.95
18 066916 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie 0 0 0.0 0.0 40.5 4.94
19 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 45.84 4.36
20 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.08 5.7
21 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky 0 1 0.0 5.0 38.6 5.18
22 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 1 0.0 5.0 41.12 4.86
23 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 1 0.0 5.0 41.79 4.79
24 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 2 0 0.0 10.0 34.66 5.77
25 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 2 0 0.0 10.0 36.02 5.55
26 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 1 1 0.0 10.0 40.38 4.95
27 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 2 0 0.0 10.0 42.23 4.74
28 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 0 2 0.0 10.0 46.68 4.28
29 039810 Michaela Sýkorová Dante od Belinky 1 1 0.0 10.0 53.22 3.76
30 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky 1 1 0.0 10.0 58.78 3.4
31 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 3 0 0.0 15.0 43.51 4.6
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078017 Adéla Schneiderová Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS