Cz En

agility open M

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých
  3. Rozhodčí: Schiltz, Rolli (LU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 40.48 5.43
2 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 41.08 5.36
3 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.26 5.33
4 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 42.34 5.2
5 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 43.03 5.11
6 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 44.28 4.97
7 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 44.45 4.95
8 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 44.64 4.93
9 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 44.93 4.9
10 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 46.09 4.77
11 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 46.47 4.73
12 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 0 0.0 0.0 47.41 4.64
13 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 0 0.0 0.0 47.88 4.59
14 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 48.02 4.58
15 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 1 0 0.0 5.0 41.4 5.31
16 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 43.95 5.01
17 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 1 0 0.0 5.0 46.3 4.75
18 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 48.63 4.52
19 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 1 0 0.0 5.0 48.64 4.52
20 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 1 0.0 5.0 50.52 4.35
21 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 1 0.0 5.0 52.05 4.23
22 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 1 0 1.65 6.65 61.65 3.57
23 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 2 0 0.0 10.0 41.72 5.27
24 020815 Jana Kalafusová Blade z Labského ostrova 1 1 0.0 10.0 42.85 5.13
25 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 2 0 0.0 10.0 44.02 5.0
26 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox 2 0 0.0 10.0 51.02 4.31
27 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 0.0 10.0 53.38 4.12
28 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky 0 1 7.16 12.16 67.16 3.28
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039810 Michaela Sýkorová Dante od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001517 Ludmila Bartošíková Baron Lexus z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066916 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078017 Adéla Schneiderová Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS