Cz En

Jumping S

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.57 5.0
2 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 33.07 4.93
3 019018 Ivana Neužilová Cayenne Life Victory 0 0 0.0 0.0 35.88 4.54
4 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 36.03 4.52
5 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 0.0 0.0 38.26 4.26
6 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka 0 0 0.0 0.0 38.32 4.25
7 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 0 0.0 0.0 40.72 4.0
8 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 1 0 0.0 5.0 33.76 4.83
9 008015 Pavel Klouček Sára z Chalupecké Louky 1 0 0.0 5.0 34.71 4.7
10 087415 Hana Vrzalová Jenny 0 1 0.0 5.0 37.47 4.35
11 085815 Michal Brabec Vilma 1 0 0.0 5.0 39.26 4.15
12 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 1 1.46 6.46 42.46 3.84
13 022517 Jana Rotenbornová Tori 0 1 1.97 6.97 42.97 3.79
14 083016 Ladislava Tóthová Hubert 0 1 2.24 7.24 43.24 3.77
15 082816 Eva Kiefer Ascha Midnight Glow 0 1 3.3 8.3 44.3 3.68
16 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar 1 1 0.0 10.0 38.18 4.27
17 078616 Alena Kutíková Furia Via Bohemica 1 1 0.0 10.0 40.77 4.0
18 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi 0 2 1.92 11.92 42.92 3.8
19 049315 Jiří Endres Natálka 1 2 0.0 15.0 40.11 4.06
20 066016 Lucie Frčková Lukáš 1 1 5.41 15.41 46.41 3.51
21 006316 Zuzana Deverová Bella 0 1 11.35 16.35 52.35 3.11
22 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 2 0 8.19 18.19 49.19 3.31
23 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka 2 0 15.05 25.05 56.05 2.91
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047216 Dagmar Tabery Apík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025518 Alena Kutíková Gradace Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072615 Alena Čechurová Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088016 Hana Hoštová Beautiful Soul Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025315 Milan Strnad Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068514 Michaela Endresová Čenda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS