Cz En

Jumping neděle S

  1. Datum: 20. 05. 2018
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 31.77 4.85
2 050715 Ivana Neužilová Max 0 0 0.0 0.0 31.78 4.85
3 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 33.13 4.65
4 005011 Blanka Fričová Baffy Black Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 37.57 4.1
5 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka 0 0 0.0 0.0 38.41 4.01
6 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 0 0.86 0.86 39.86 3.86
7 014113 Walter Vogl Coudy 0 0 1.51 1.51 40.51 3.8
8 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 3.65 3.65 42.65 3.61
9 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 1 0 0.0 5.0 32.36 4.76
10 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar 0 1 0.0 5.0 33.26 4.63
11 082016 Michaela Huláková Harmony Ťapka 0 1 0.0 5.0 33.59 4.58
12 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 1 0.0 5.0 33.85 4.55
13 087415 Hana Vrzalová Jenny 0 1 0.0 5.0 36.94 4.17
14 085815 Michal Brabec Vilma 0 1 0.55 5.55 39.55 3.89
15 064414 Michaela Huláková Nela 0 0 8.91 8.91 47.91 3.21
16 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 1 9.66 14.66 48.66 3.16
17 082816 Eva Kiefer Ascha Midnight Glow 1 0 12.76 17.76 51.76 2.98
18 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 1 0 15.02 20.02 54.02 2.85
19 068514 Michaela Endresová Čenda 1 1 26.61 36.61 65.61 2.35
DIS 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046117 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088016 Hana Hoštová Beautiful Soul Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047216 Dagmar Tabery Apík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083016 Ladislava Tóthová Hubert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084716 Věra Vaníková Lord Bartoloo Baloonek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000312 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049315 Jiří Endres Natálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025315 Milan Strnad Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006316 Zuzana Deverová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068617 Věra Vaníková Curry Sweet Bazl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019018 Ivana Neužilová Cayenne Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS