Cz En

QA5 Agility

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 38.23 5.02 V V
2 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 40.0 4.8 V V
3 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 40.03 4.8 V V
4 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 40.72 4.72 V V
5 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 41.23 4.66 V V
6 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 41.91 4.58 V V
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.43 4.53 V V
8 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 42.48 4.52 V V
9 Tatiana Mareková A3Ch ELIS Kralovská Manta - "NAJLA" 0 0 0.0 0.0 42.87 4.48 V V
10 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 43.04 4.46 V V
11 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko - "Nick" 0 0 0.0 0.0 43.1 4.45 V V
12 068115 Klára Konečná Majda 0 0 0.0 0.0 44.55 4.31 V V
13 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 44.74 4.29 V V
14 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 45.01 4.27 V V
15 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 46.03 4.17 V V
16 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 46.21 4.15 V V
17 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 46.86 4.1 V V
18 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 47.28 4.06 V V
19 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.22 0.22 48.22 3.98 V V
20 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 1 0 0.0 5.0 40.66 4.72 V V
21 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 0 0.0 5.0 42.3 4.54 V V
22 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 42.99 4.47 V V
23 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 43.07 4.46 V V
24 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 43.55 4.41 V V
25 027313 Karolína Smíšková Hermína 1 0 0.0 5.0 43.81 4.38 V V
26 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 0 5.22 5.22 53.22 3.61 V V
27 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 2 0 0.0 10.0 43.58 4.41 VD VD
28 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 2 0 0.0 10.0 45.1 4.26 VD VD
29 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 1 0.47 10.47 48.47 3.96 VD VD
30 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 1 2.44 17.44 50.44 3.81 D D
31 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 1 16.48 21.48 64.48 2.98 D D
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO