Cz En

QA5 Agility

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.54 4.98 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.6 4.85 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 39.76 4.83 V V
4 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 39.99 4.8 V V
5 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 41.63 4.61 V V
6 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 42.8 4.49 V V
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 43.34 4.43 V V
8 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 44.16 4.35 V V
9 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 45.0 4.27 V V
10 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 45.43 4.23 V V
11 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.08 0.08 48.08 3.99 V V
12 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 0 0.0 5.0 39.5 4.86 V V
13 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 1 0 0.0 5.0 40.16 4.78 V V
14 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 40.68 4.72 V V
15 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 1 0 0.0 5.0 41.75 4.6 V V
16 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 42.1 4.56 V V
17 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 43.86 4.38 V V
18 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 1 0.0 5.0 44.72 4.29 V V
19 095315 Klára Kokešová Roxy 0 1 0.0 5.0 45.2 4.25 V V
20 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 47.63 4.03 V V
21 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 47.75 4.02 V V
22 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 5.74 5.74 53.74 3.57 V V
23 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 2 0 0.0 10.0 41.91 4.58 VD VD
24 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 1 1 0.0 10.0 45.86 4.19 VD VD
25 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 0 6.23 11.23 54.23 3.54 VD VD
26 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 2 1 0.34 15.34 48.34 3.97 VD VD
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Kropjoková Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO