Cz En

QA6 Agility

  1. Datum: 10. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Erdos, André (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 37.32 5.25 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 38.17 5.13 V V
3 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.89 5.04 V V
4 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.14 5.01 V V
5 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 39.89 4.91 V V
6 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.15 4.88 V V
7 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 40.84 4.8 V V
8 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 40.89 4.79 V V
9 Tatiana Mareková A3Ch ELIS Kralovská Manta - "NAJLA" 0 0 0.0 0.0 41.13 4.77 V V
10 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 41.33 4.74 V V
11 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 42.04 4.66 V V
12 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko - "Nick" 0 0 0.0 0.0 42.87 4.57 V V
13 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 43.15 4.54 V V
14 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 44.6 4.39 V V
15 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 47.97 4.09 V V
16 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 40.51 4.84 V V
17 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 41.17 4.76 V V
18 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 41.31 4.74 V V
19 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 0 0.0 5.0 41.53 4.72 V V
20 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 43.68 4.49 V V
21 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 44.66 4.39 V V
22 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 1 0 0.0 5.0 47.18 4.15 V V
23 038909 Pavla Tomanová Kim 1 0 4.28 9.28 53.28 3.68 VD VD
24 027313 Karolína Smíšková Hermína 2 0 0.0 10.0 41.56 4.72 VD VD
25 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 1 0.0 10.0 43.35 4.52 VD VD
26 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 2 0 1.19 11.19 50.19 3.91 VD VD
27 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 5 0 0.0 25.0 39.86 4.92 D D
28 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 4 0 7.2 27.2 56.2 3.49 BO BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081516 Lenka Zindulková Alpáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO