Cz En

QA6 Agility

  1. Datum: 10. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 39.47 5.19 V V
2 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 40.01 5.12 V V
3 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 40.14 5.11 V V
4 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 41.06 4.99 V V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 41.83 4.9 V V
6 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 42.19 4.86 V V
7 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 42.32 4.84 V V
8 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 42.38 4.84 V V
9 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 42.39 4.84 V V
10 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 42.57 4.82 V V
11 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 42.61 4.81 V V
12 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 43.22 4.74 V V
13 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.4 4.72 V V
14 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 46.08 4.45 V V
15 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 47.24 4.34 V V
16 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 47.77 4.29 V V
17 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 3.5 3.5 52.5 3.9 V V
18 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 38.83 5.28 V V
19 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 39.56 5.18 V V
19 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 39.56 5.18 V V
20 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 40.24 5.09 V V
21 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 40.59 5.05 V V
22 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 1 0 0.0 5.0 41.51 4.94 V V
23 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 41.54 4.94 V V
24 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 41.83 4.9 V V
25 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 42.23 4.85 V V
26 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 42.53 4.82 V V
27 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 42.88 4.78 V V
28 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 43.36 4.73 V V
29 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 44.31 4.63 V V
30 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 45.68 4.49 V V
31 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 1 0 0.0 5.0 45.72 4.48 V V
32 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 46.15 4.44 V V
33 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 39.13 5.24 VD VD
34 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 2 0 0.0 10.0 40.6 5.05 VD VD
35 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 2 0 0.0 10.0 41.76 4.91 VD VD
36 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari 2 0 0.0 10.0 42.27 4.85 VD VD
37 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 42.3 4.85 VD VD
38 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 2 0 0.0 10.0 42.75 4.8 VD VD
39 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 2 0 0.0 10.0 43.21 4.74 VD VD
40 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 0 0.0 10.0 43.5 4.71 VD VD
41 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 45.07 4.55 VD VD
42 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 1 0.0 10.0 45.26 4.53 VD VD
43 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 2 1.14 11.14 50.14 4.09 VD VD
44 067515 Lucie Jirmanová Argo 1 1 2.4 12.4 51.4 3.99 VD VD
45 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 3 0 0.0 15.0 39.79 5.15 VD VD
46 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 2 1 0.0 15.0 42.19 4.86 VD VD
47 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 2 1 0.0 15.0 42.68 4.8 VD VD
48 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 3 0 0.0 15.0 43.46 4.72 VD VD
49 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 43.86 4.67 VD VD
50 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny 3 0 0.0 15.0 44.05 4.65 VD VD
51 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 2 1 0.0 15.0 45.83 4.47 VD VD
52 073214 Kateřina Košárková Airy 3 0 4.87 19.87 53.87 3.81 D D
53 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 2 6.63 21.63 55.63 3.69 D D
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007518 Petra Vyplelová Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO