Cz En

QJ4 Jumping

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Erdos, André (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 35.23 5.11 V V
2 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 35.34 5.09 V V
3 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 35.95 5.01 V V
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 36.05 4.99 V V
5 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 36.99 4.87 V V
6 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 37.64 4.78 V V
7 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko - "Nick" 0 0 0.0 0.0 38.87 4.63 V V
8 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.38 0.38 39.38 4.57 V V
9 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 1.08 1.08 40.08 4.49 V V
10 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 0 0 1.75 1.75 40.75 4.42 V V
11 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 1.8 1.8 40.8 4.41 V V
12 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 1.96 1.96 40.96 4.39 V V
13 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 2.43 2.43 41.43 4.34 V V
14 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 37.25 4.83 V V
15 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 38.5 4.68 V V
16 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 1 0.22 5.22 39.22 4.59 V V
17 Tatiana Mareková A3Ch ELIS Kralovská Manta - "NAJLA" 0 1 0.72 5.72 39.72 4.53 V V
18 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 6.21 6.21 45.21 3.98 VD VD
19 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 2.97 7.97 41.97 4.29 VD VD
20 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 1 4.33 9.33 43.33 4.15 VD VD
21 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 5.42 10.42 44.42 4.05 VD VD
22 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 11.06 11.06 50.06 3.6 VD VD
23 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 3 0 0.0 15.0 36.78 4.89 VD VD
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO